Persona 6 برای نینتندو سوییچ 2 منتشر خواهد شد

یک منبع افشاگر شناخته شده شایعات عرضه Persona 6 برای ایکس باکس را تایید کرده و ادعا می‌کند که این بازی برای نینتندو سوییچ ۲ نیز منتشر می‌شود.

در حالی که استودیوی Atlus اخیراً Persona 3 Reload را منتشر کرده و عنوان Metaphor: ReFantazio نیز امسال منتشر می‌شود، شایعاتی نیز در مورد Persona 6 منتشر شده است. این شرکت هنوز به طور رسمی از این بازی رونمایی نکرده، اما افشاگری به نام Midori قبلاً گزارش داده بود که اثر مذکور در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود.

علی‌رغم اینکه Persona 6 در ابتدا به عنوان یک بازی انحصاری PS5 شایعه شده بود، اما نیک بیکر (Nick Baker) از Xbox Era، قبلاً گزارش داده بود که این بازی در روز اول عرضه برای ایکس باکس نیز عرضه خواهد شد. NateTheHate اخیراً طی گزارشی به این موضوع اشاره کرد؛ اگرچه او به طور ۱۰۰ درصد مطمئن نبود که آیا نسخه ایکس باکس همزمان با نسخه پلی استیشن منتشر می‌شود یا خیر.

از سوی دیگر، Midori این اطلاعات را تایید کرده و اشاره کرده است که Persona 6 نیز برای نینتندو سوییچ ۲ عرضه خواهد شد. این در حالی است که اخیراً شایعاتی در مورد انتشار Metaphor: ReFantazio و Persona 3: Reload نیز برای کنسول مذکور منتشر شده‌اند. با این حال، باید منتظر انتشار اخبار رسمی در این مورد باشیم.

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *