باکس آفیس | صدرنشینی انیمیشن Kung Fu Panda 4 در پایان سال

انیمیشن Kung Fu Panda 4 در پایان سال ۱۴۰۲ توانست صدرنشین جدول باکس آفیس شود.

باکس آفیس این هفته که آخرین باکس آفیس سال ۱۴۰۲ است، فروش زیادی نداشته و با صدرنشینی انیمیشن Kung Fu Panda 4 همراه بوده است. این انیمیشن که دومین هفته حضورش روی پرده سینماها را تجربه می‌کند، این هفته به فروش ۳۰ میلیون دلاری در گیشه‌های داخل آمریکا بسنده کرد و توانست فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۱۰۷٫۷ میلیون دلار افزایش بدهد.

انیمیشن «پاندای کونگ فو کار ۴» که محصولی از استودیو دریم‌ورکس و یونیورسال است، در دومین هفته اکرانش در گیشه‌های بین‌المللی موفق شد تا مبلغ ۳۹٫۶ میلیون دلار را از آن خودش کند. با این مبلغ نیز فروش کلی بین‌المللی این اثر سینمایی به رقم ۶۸٫۸ میلیون دلار افزایش داشته است. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی،‌ این انیمیشن پس از دو هفته اکران به فروش جهانی ۱۷۶٫۵ میلیون دلار رسیده است.

فیلم dune 2
فیلم Dune: Part Two

جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته را نیز فیلم Dune: Part Two به خودش اختصاص داده است، فیلمی که در سومین هفته حضورش در گیشه‌های داخل آمریکا توانست فروش ۲۹٫۱ میلیون دلاری را به ثبت برساند و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۲۰۵٫۳ میلیون دلار افزایش بدهد.

فیلم «تل‌ماسه ۲» در فروشش در گیشه‌های بین‌المللی نیز این هفته به فروش ۵۱٫۲ میلیون دلار دست پیدا کرد و توانست فروش کلی بین‌المللی‌اش را پس از این سه هفته اکران به رقم ۲۸۹٫۴ میلیون دلار افزایش بدهد. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این فیلم اکشن و حماسی تاکنون بیش از ۴۹۴٫۷ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروخته است.

فیلم arthur the king
فیلم Arthur the King

فیلم Arthur the King از کمپانی لاینزگیت که اثری با هنرنمایی مارک والبرگ است، در اولین هفته حضورش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۷٫۵ میلیون دلاری دست پیدا کرد و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفت. فیلم دیگر کمپانی لاینزگیت یعنی فیلم ترسناک Imaginary در دومین هفته اکرانش نیز در رده چهارم جدول باکس آفیس ایستاده است.

بخوانید :   رده سنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire اعلام شد

فیلم Imaginary این هفته به فروش ۵٫۶ میلیون دلاری دست پیدا کرد و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۱۹ میلیون دلار افزایش داد. جایگاه پنجم جدول باکس آفیس این هفته را نیز فیلم Cabrini به خودش اختصاص داده است که این هفته فروش ۲٫۸ میلیون دلاری داشته و پس از دو هفته در داخل آمریکا، فروش کلی‌اش ۱۳ میلیون دلار است. در ادامه جدول باکس آفیس این هفته را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلمفروش آخرهفتهفروش جهانی (میلیون دلار)
۱Kung Fu Panda 4۳۰۱۷۶٫۵
۲Dune: Part Two۲۹٫۱۴۹۴٫۷
۳Arthur the King۷٫۵۷٫۵
۴Imaginary۵٫۶۲۱٫۸
۵Cabrini۲٫۸۱۳
۶Love Lies Bleeding۲٫۴۲٫۷
۷Bob Marley: One Love۲٫۳۱۶۹٫۱
۸One Life۱٫۷۳۲٫۷
۹The American Society of Magical Negroes۱٫۲۱٫۲
۱۰Ordinary Angels۱۱۸

منبع: deadline

BADMAN
نوشته قبلی
گوشی خوب چی بخرم؟ بررسی گوشی‌های سری A اوپو در بازار ایران
نوشته بعدی
سونی به‌خاطر فروش نامطلوب تولید PSVR2 را متوقف کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست