سریال تلویزیونی Fallout فقط برای جلب توجه طرفداران بازی ساخته نشده

سریال تلویزیونی Fallout فقط برای جلب توجه طرفداران بازی ساخته نشده

سریال تلویزیونی Fallout ساخته جاناتان نولان و لیزا جوی قصد ندارد تنها طرفداران و گیمرها را راضی نگه دارد.

نولان در جریان یک رویداد اخیر T3 گفت که تلاش برای انجام چنین کاری، یک «اقدام احمقانه» است. در عوض، نولان به عنوان یکی از طرفداران پرشور سری Fallout، سعی کرده سریالی بسازد که او را خوشحال کند و معتقد است به چنین چیزی رسیده است.

او گفت:

فکر نمی‌کنم واقعاً بتوانید تصمیمی بگیرید که رضایت تمام طرفداران را جلب کند. یا اینکه هر کس دیگری غیر از خودتان را راضی کند. فکر می‌کنم شما باید وارد این کار شوید تا سریالی را بسازید که خودتان دوست دارید بسازید و به عنوان طرفدار بازی به [خودتان] اعتماد کنید و سعی کنید بهترین نسخه را انجام دهید.


مطلب پیشنهادی:نگاهی به انیمیشن‌های سریالی مرد عنکبوتی (بر اساس امتیاز IMDB)نگاهی خواهیم داشت به کارتون‌های سریالی از شخصیت مرد عنکبوتی
نگاهی به انیمیشن‌های سریالی مرد عنکبوتی (بر اساس امتیاز IMDB)

نولان یکی از طرفداران بزرگ سری فال اوت است که با Fallout 3 شروع شد. او گفت که این بازی «حدود یک سال از زندگی من را بلعید». جاناتان نولان ادامه داد:

تقریبا تمام دوران حرفه‌ای من را از مسیر خارج کرد. بازی به طرز مضحکی بسیار سرگرم‌کننده است… به طور جدی، بازی‌ها باورنکردنی هستند.

این نویسنده و کارگردان ادامه داد قبل از اینکه او و برادرش کریستوفر سه‌گانه‌ای از فیلم‌های بتمن را بسازند، به طور مشابه از طرفداران سرسخت مجموعه بتمن بوده است. در واقع، جاناتان نولان یکی از نمادین‌ترین و ماندگارترین دیالوگ‌های شوالیه تاریکی را نوشت.

Fallout

علاوه بر نولان و جوی، تاد هاوارد از بتسدا نیز در تولید سریال نقش داشته و به شورانرها اطلاع داد از موضوعات خاصی که ممکن است در Fallout 5 نمایش داده شود، اجتناب کنند.

سریال تلویزیونی Fallout داستان هیچ کدام از بازی‌ها را روایت نمی‌‌کند، اما در عوض یک داستان اوریجینال ارائه می‌دهد. گراهام واگنر، یکی از شورانرها گفت، مجموعه بازی‌های جهان باز به مردم اجازه می‌دهد هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و خودشان قهرمان داستان شوند، بنابراین تلاش برای انطباق آن با سریال سخت است.

تمامی قسمت‌های Fallout به طور کامل در Amazon Prime Video در ۱۱ آپریل (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) پخش می‌شود.


مطلب پیشنهادی:۱۰ سریال جنجالی که در ده سال گذشته پخش شده‌اندآثاری که حواشی زیادی داشتند
۱۰ سریال جنجالی که در ده سال گذشته پخش شده‌اند


از گوست آو سوشیما روی کامپیوتر تا شکایت نینتندو از شبیه‌ساز سوییچ | ویجی‌لاگ پلاس

تاریخ عرضه ریمستر بازی Monster Hunter Stories مشخص شد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *