انتشار تصاویر فیلم بیوگرافی A Complete Unknown | تیموتی شالامی در قامت باب دیلن

تصاویری از فیلم بیوگرافی A Complete Unknown منتشر شده که تیموتی شالامی را در قامت یکی از اسطوره‌های موسیقی تمام دوران یعنی باب دیلن قرار داده است.

تیموتی شالامی بازیگر ۲۸ ساله آمریکایی که در حال حاضر با فیلم Dune: Part Two (تلماسه: بخش دوم) حسابی توجه سینماگران را به خود جلب کرده و باکس آفیس را به آتش کشیده، به زودی با یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های بیوگرافی سال‌های اخیر هالیوود به استقبال طرفدارانش خواهد آمد. اثری تحت عنوان A Complete Unknown (کاملاً ناشناخته) به کارگردانی جیمز منگولد که حول محور زندگی باب دیلن جریان دارد.

باب دیلن خواننده، ترانه‌سرا و نویسنده مشهور آمریکایی می‌باشد که در مدت زمان فعالیت ۶۰ ساله خود آثار ارزشمندی را به ارمغان آورد تا از وی به عنوان یکی از نوابغ و اسطوره‌های تاریخ مدیوم موسیقی یاد شود. تیموتی شالامی نه تنها زندگی شخصی وی در دوران جوانی‌اش را به تصویر خواهد کشید، بلکه شخصاً وظیفه خواندن آوازهایش را نیز بر عهده گرفته تا نقش آفرینی تمام و کمالی را در قبال باب دیلن به معرض نمایش بگذارد. بازیگری که طی ماه‌های گذشته با وانکا و بخش دوم تلماسه جایگاه خود را به عنوان یک ستاره سینما به همگان اثبات کرده است.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تصاویر منتشر شده بپردازید.

از دیگر بازیگرانی که در این فیلم بیوگرافی به ایفای نقش خواهند پرداخت، می‌توان به نام هنرمندانی همچون ال فانینگ، ادوارد نورتون و نیک آفرمن اشاره کرد. جیمز منگولد آخرین‌بار در سال ۲۰۱۹ میلادی دست به ساخت فیلمی بیوگرافی به نام Ford v Ferrari زد که به موفقیت‌های چشگیری دست پیدا کرده بود. باید دید که زندگی‌نامه باب دیلن می‌تواند موفقیتی دیگر را در کارنامه این کارگردان مشهور رقم بزند یا خیر!

در حال حاضر تاریخ اکرانی برای فیلم A Complete Unknown اعلام نشده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *