شایعه: GTA 6 در سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ منتشر می‌شود

طبق گزارشی جدید از منبع داخلی قابل اعتماد، بازی مورد انتظار GTA 6 در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود و باید منتظر تریلر بعدی آن در آینده‌ای نزدیک باشیم.

نکات برجسته

  • گزارش‌ها حاکی از آن هستند که GTA 6 در ژانویه یا فوریه ۲۰۲۵ (دی یا بهمن ۱۴۰۳) عرضه می‌شود.
  • این اطلاعات از طریق شخصی به دست آمده است که جزئیات مربوط به اولین تریلر بازی را به طور دقیق فاش کرد.
  • گزارش مورد بحث همچنین از فهرست‌های شغلی اخیر که به راه‌اندازی بازی در اوایل سال ۲۰۲۵ اشاره دارند، پشتیبانی می‌کند.

GTA 6 به عنوان مهم‌ترین اثر این روز‌های صنعت ویدیو گیم شناخته می‌شود و نمی‌توان به راحتی منتظر آن ماند. انتظار می‌رود که جهان این بازی چندین برابر بزرگتر از نسل قبلی خود باشد و به راحتی می‌توان فهمید که چرا مخاطبان تا این اندازه برای تجربه آن هیجان‌زده هستند. طبق یک گزارش، انتظار تقریباً به پایان رسیده است؛ زیرا GTA 6 در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد. چنین افشاگری‌هایی نشان می‌دهند که شرکت Rockstar Games امسال بازاریابی گسترده‌ای را برای جدیدترین محصول خود انجام خواهد داد.

شخصی که همه‌چیز را در مورد تریلر رونمایی بازی به درستی پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید که GTA 6 در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ (احتمالاً ژانویه/فوریه) منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار همیشه متغیر است؛ اما این شایعه به علاوه گزارش اخیر جیسون شرایر (Jason Schreier) مرا متقاعد کرده که بازی در اوایل سال آینده عرضه می‌شود.

that1detectiv3

این اطلاعات توسط شخصی منتشر شده است که به طور دقیق، محتویات اولین تریلر GTA 6 را فاش کرد. در میان جزئیات دیگر، افشاکننده مورد بحث به پیرزن چکش به دست، صحنه کروکودیل و موارد دیگر اشاره نمود. در همان پست، او بیان کرد که GTA 6 در ژانویه یا فوریه ۲۰۲۵ (دی یا بهمن ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد. این تاریخ انتشار اکنون به دنبال محتمل‌تر شدن با جزئیات بیشتر است.

بخوانید :   Phantom Liberty بیش از ۵ میلیون نسخه در سال ۲۰۲۳ فروخته است

از منابع موثق می‌دانیم که GTA 6 وارد مرحله نهایی توسعه شده. علاوه بر این، اخیراً فهرست مشاغلی را مشاهده کردیم که به انتشار بازی در اوایل سال ۲۰۲۵ اشاره داشت. این بدان معناست که بازی مسیری متفاوت از GTA 5 خواهد داشت که در فصل تعطیلات عرضه شد. با این حال، GTA 4 در اوایل تابستان منتشر گشت؛ بنابراین Rockstar Games هرگز از شکستن روندهای موجود خودداری نکرده است.

در حالی که بیشتر نسخه‌های بزرگ برای تعطیلات برنامه‌ریزی شده‌اند تا جذابیت بیشتری کسب کنند، Grand Theft Auto نیازی به هدف قرار دادن یک بازه زمانی خاص ندارد. GTA 6 بدون در نظر گرفتن تاریخ عرضه، قرار است یک محصول بزرگ باشد. بازی‌های مهمی مانند Elden Ring، بازی پرفروش سال گذشته یعنی Hogwarts Legacy و موارد دیگر نیز در سه‌ماهه اول سال منتشر شدند؛ بنابراین یک بازه زمانی مشابه می‌تواند مد نظر شرکت Rockstar Games باشد.

اگر انتشار بازی در ماه ژانویه یا فوریه (دی یا بهمن ۱۴۰۳) صورت بگیرد، ممکن است تریلر دیگری زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت منتشر شود. همچنین این بدان معناست که GTA 6 کمتر از یک سال دیگر منتشر خواهد شد و چشم‌انداز این نسخه را هیجان‌انگیزتر می‌کند. در میان این هیجان، غول‌های دیگری مانند Sony نیز در حال آماده‌سازی کنسول‌های جدید خود قبل از عرضه GTA 6 هستند.

نوشته قبلی
هدف فناوری PSSR پلی استیشن در آینده دستیابی به خروجی ۴K و ۱۲۰FPS یا ۸K و ۶۰FPS است
نوشته بعدی
جدول فروش ماه فوریه اروپا؛ صدرنشینی Helldivers 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست