Steam Families نسخه جدید و بهبود یافته اشتراک‌گذاری بازی‌ها در استیم است

Steam Families نسخه جدید و بهبود یافته اشتراک‌گذاری بازی‌ها در استیم است

شرکت ولو از Steam Families، یک ویژگی جدید استیم که Steam Family Sharing و Steam Family View از قبل موجود و همچنین برخی از ویژگی‌های خانوادگی کاملا جدید را با هم ترکیب می‌کند، معرفی کرده است.

این ویژگی جدید به کاربران استیم اجازه می‌دهد تا یک خانواده حداکثر شش نفره ایجاد کنند تا بازی‌ها را به اشتراک بگذارند و کنترل محتوا را پیاده‌سازی کنند.

کاربران می‌توانند یک خانواده ایجاد کنند و حداکثر پنج عضو دیگر را دعوت کنند تا عنوان بزرگسال یا کودک به آن‌ها اختصاص داده شوند. همه کاربران خانواده بازی‌های خود را در یک لایبرری خانوادگی به اشتراک می‌گذارند که مشابه ویژگی قدیمی اشتراک‌گذاری استیم است.


مطلب پیشنهادی:تاریخ تخفیف بعدی استیم چه زمانی است؟با برنامه بازی بخرید!
تاریخ تخفیف بعدی استیم چه زمانی است؟

هر کسی در خانواده می‌تواند هر بازی را در لایبرری بازی کند، مشروط بر اینکه شخص دیگری مشغول به انجام آن عنوان نباشد. اگر دو نفر بخواهند یک بازی را همزمان انجام دهند، دو نفر از اعضای خانواده باید یک نسخه از بازی را داشته باشند.

هنگام اجرای بازی‌های مشترک، هر عضو فایل‌های ذخیره خود را خواهد داشت، اچیومنت‌های استیم را برای اکانت خود باز می‌کند و به فایل‌های workshop دسترسی خواهد داشت.

Steam

اگر شخصی در خانواده شما در حین اجرای نسخه بازی شما از بازی بن شود، اکانت شما نیز مسدود خواهد شد – پس مراقب باشید با چه کسی به اشتراک می‌گذارید.

Steam Families همچنین دارای گزینه‌ای برای کنترل والدین است که در آن اعضای بزرگسال خانواده می‌توانند دسترسی به بازی‌ها، ویژگی‌های انجمن و نظارت بر زمان استفاده از اکانت‌های کودک را مدیریت کنند.

این ویژگی جدید در حال حاضر در نسخه بتا است و دسترسی به آن اکنون مستلزم این است که همه اعضای بالقوه یک خانواده، از نسخه بتا استفاده کنند.


مطلب پیشنهادی:از لست آو آس تا استار وارز؛ چه بلایی داره سر بازی های پی سی میاد؟ [تماشا کنید]تماشا کنید
از لست آو آس تا استار وارز؛ چه بلایی داره سر بازی های پی سی میاد؟ [تماشا کنید]


قاتل جدید بازی های شوتر چیه و چرا؟

ساخت فصل دوم سریال Shogun بعید به نظر می‌رسد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *