نمایش سرگذشت فیوریوسا در تریلر جدید فیلم Furiosa: A Mad Max Saga

تریلر جدیدی از فیلم سراسر اکشن Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شده که سرگذشت زندگی فیوریوسا را به معرض نمایش گذاشته است.

پس از ۹ سال انتظار جرج میلر بازگشته تا باری دیگر ما را به فضای پسا-آخرالزمانی فرنچایز نمادین خود بازگرداند. با این تفاوت که برای نخستین‌بار تمرکز داستان نه بر روی مکس دیوانه، بلکه حول محور دختری به نام فیوریوسا خواهد بود که در ساخته سال ۲۰۱۵ میلادی وی توسط شارلیز ترون نقش آفرینی شده بود. تمرکز صحبت ما درباره پیش درآمدی تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga (فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه) می‌باشد که آنیا تیلور-جوی ۲۷ ساله را در قامت فیوریوسا جوان قرار داده است.

در این پیش درآمد باری دیگر به سرزمین‌های خشک و خالی عاری از هرگونه حیات بازمی‌گردیم که جولانگاه افراد شروری شده که به طریق مختلف عقل خود را از دست داده و به کارهای دیوانه‌وار روی آورده‌اند. در این گیر و دار دختری جوان به نام فیوریوسا مجبور است تا برای بقا و زنده ماندن با این افراد به مقابله پرداخته و سکانس‌های اکشن هیجان‌انگیزی را به ارمغان بیاورد.

کمپانی برادران وارنر تریلر جدیدی از ساخته مورد انتظار جرج میلر را منتشر کرده که حاوی صحنه‌های جذابی می‌باشد.

نکته حائز اهمیت به نمایش درآمده در تریلر که امضای سری فیلم‌های مکس دیوانه به شمار می‌رود، کلکسیونی از سکانس‌های اکشن و دیوانه‌وار می‌باشد که با جلوه‌های بصری چشم‌ نواز می‌تواند هر مخاطبی را به وجد بیاورد. مخصوصاً که به نظر می‌رسد شاهد تقابل جذابی بین فیوریوسا و وارلرد دمنتوس خواهیم بود؛ شرور جدید این فرنچایز که توسط کریس همسورث نقش آفرینی شده است.

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ ۲۴ مه (۴ خرداد ۱۴۰۳)‌ برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

AAACE
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *