کودکی ۹ ساله متهم به قتل پدر خود است؛ پلیس Call of Duty را مقصر می‌داند

اخیراً اخباری در مورد یک قتل وحشیانه در یوتا (Utah) منتشر شده است. در مرکز این اتفاق، یک کودک نه ساله قرار دارد که متهم به قتل پدرش با یک تفنگ دستی است. پلیس، بازی Call of Duty: Warzone را مقصر می‌داند. بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌ها در تلاش بوده‌اند تا ارتباطی بین قتل ادعایی و Call of Duty: Warzone برقرار کنند؛ با توجه به اینکه کودک علاقه ویژه‌ای به بازی‌های خشن دارد.

در مقاله‌ای که توسط Yahoo News منتشر شده، توضیح داده‌اند که پلیس یوتا به خانه‌ای در توئل رسید تا مردی را پیدا کند که بر اثر شلیک گلوله به سر و پارگی‌هایی در بدن خونریزی می‌کند. همچنین گزارش شد این کودک نه ساله که نامش ذکر نگشته، از اتاق بیرون آمده و گفته که پدرش از ناحیه سر خونریزی کرده و مرده است.

بر اساس منابعی که نسخه‌هایی از حکم بازداشت را به دست آورده‌اند، ادعا شده که پسر به «مصرف محتوا، تماشای ویدیو و بازی‌های ویدیویی» معتاد بوده است و بسیاری از آن‌ها «مناسب سن او نبوده‌اند». ادعا شده که دادستان‌ها Call of Duty: Warzone را به عنوان عاملی در ایجاد این قتل ادعایی مقصر می‌دانند؛ زیرا «همان سلاحی که در گیم‌پلی بازی وجود دارد، در انجام این قتل مورد استفاده قرار گرفته است». گفته می‌شود که پسر با مسائل رفتاری دست و پنجه نرم می‌کرده و می‌توانسته در این قتل ادعایی نقش داشته باشد.


منبع: Insider Gaming

بخوانید :   سازنده سابق سی دی پراجکت به استودیو Rebel Wolves ملحق شد
نوشته قبلی
عدم عرضه Xbox میان نسلی، GTA 6 را به یک تبلیغ بزرگ برای PS5 Pro تبدیل می‌کند
نوشته بعدی
بانجی اخیراً دو بازی را لغو کرده است؛ کارگردان Marathon تغییر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست