بانجی اخیراً دو بازی را لغو کرده است؛ کارگردان Marathon تغییر کرد

بنابر اعلام رسمی، آقای Joseph Ziegler، کارگردان بازی Valorant که ۹ ماه پیش به بانجی پیوسته بود، به عنوان کارگردان جدید بازی Marathon انتخاب شده است.

کریستوفر برت (Christopher Barrett) که به عنوان کارگردان بازی Marathon کار می‌کرد، از سمت خود برکنار شده. جوزف زیگلر (Joseph Ziegler) هم‌اکنون کارگردان بازی Marathon است. جوزف زیگلر قبل از ترک Riot Games در سال ۲۰۲۲، کارگردان بازی Valorant بود. زیگلر این خبر را در توییتر خود تایید کرد و گفت:

به‌روز‌رسانی سرگرم‌کننده: در ۹ ماه گذشته من به عنوان کارگردان روی Marathon کار کرده‌ام. ما هنوز در حال توسعه بازی هستیم و خوشحالم که با نزدیک شدن به ارائه آن، اطلاعات بیشتری را در مورد Marathon با شما به اشتراک بگذارم.

به گفته ربکا ولنتاین (Rebekah Valentine) از IGN، تعدادی تغییر دیگر نیز در تیم توسعه‌دهنده ایجاد شده است و اضطراب مداومی در بانجی پس از اخراج‌های سال گذشته وجود دارد. علاوه بر این، منابع به ربکا ولنتاین گفتند که بانجی «منابع زیادی را برای عرضه بازی Marathon صرف می‌کند». طبق این گزارش، تغییراتی در توسعه بازی نیز تحت مدیریت جوزف زیگلر رخ داده است. منابع داخلی به IGN گفتند که با تغییر کارگردان این اثر، دایرکشن آن نیز تغییر پیدا کرده؛ مثل حذف ساخت شخصیت قابل شخصی‌سازی و اضافه کردن قهرمان‌های قابل انتخاب.

این بازی هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد؛ اما در زمان انتشار برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری X|S و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. علاوه بر موراد فوق‌الذکر، متوجه شده‌ایم که بانجی دو عنوان خود را نیز کنسل کرده است! طبق اعلام دو منبع داخلی به IGN، عنوان Matter که توسط بانجی در دست توسعه بود، در سال ۲۰۲۰ کنسل شد. همچنین همان تیمی که روی Matter کار می‌کرد، کار بر روی پروژه جدیدی با دایرکشن متفاوت را شروع کرد که آن هم در اواخر ۲۰۲۲ کنسل شد. با این حال، عنوان Gummy Bear همچنان توسط بانجی در دست ساخت است.

بخوانید :   استفاده از هوش منصوعی در بازی‌سازی اجتناب ناپذیر است

منبع: Insider Gaming

نوشته قبلی
کودکی ۹ ساله متهم به قتل پدر خود است؛ پلیس Call of Duty را مقصر می‌داند
نوشته بعدی
مشخصات لو رفته PS5 Pro ظاهرا از شبکه توسعه‌دهندگان Sony نشأت گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست