اولین نگاه به منوی اصلی Metal Gear Solid: Delta Snake Eater

منوی اصلی عنوان اکشن مخفی‌کاری Metal Gear Solid: Delta Snake Eater رونمایی شد و به‌روزرسانی ۴K برای Metal Gear Solid Legacy Collection معرفی گشت.

در یک ویدیوی رسمی در رابطه با توسعه فرنچایز Metal Gear Solid، نوریاکی اوکامورا (Noriaki Okamura)، تهیه‌کننده فعلی سری، صفحه منوی اصلی Metal Gear Solid: Delta Snake Eater را به اشتراک گذاشت. او در مورد به ارث بردن میراث IP صحبت نمود و اشاره کرد که وظیفه تیم توسعه این است که میراث خود را حفظ کند و تعیین نماید که در آینده چه مسیری را در پیش خواهد گرفت. نوریاکی اوکامورا اظهار داشت که دلیل بر عهده گرفتن مسئولیت فرنچایز Metal Gear Solid این بوده که او یکی از اولین کارمندان شرکت Konami است. او همچنین اشاره کرد که اولین پروژه‌اش در شرکت، Policenauts بوده. منوی اصلی فوق‌الذکر برای Metal Gear Solid: Delta Snake Eater در ادامه قابل مشاهده است.


علاوه بر این، تهیه‌کننده لیستی از مسائلی را که تیم توسعه قصد دارد در Metal Gear Solid Collection Volume 1 حل کند، مطرح کرد. برای شروع، این تیم به دنبال اجرای رزولوشن بومی ۴K برای تمام عناوین برجسته در مجموعه از طریق به‌روز‌رسانی رایگان در آینده است. او در مورد هدف تیم توسعه از تمایل به حفظ ظاهر و احساس بازی‌های اصلی صحبت کرد. به گفته نوریاکی اوکامورا، پس از Metal Gear Solid: Delta Snake Eater، تصمیم برای کار بر روی بازسازی‌های کامل با ویژگی‌ها و جلوه‌های بصری جدید به صورت بازی به بازی ارزیابی خواهد شد.

در حال حاضر، تیم توسعه به دنبال ارزیابی نحوه استقبال طرفداران از Metal Gear Solid: Delta Snake Eater است. با این اوصاف، او اظهار داشت که این شرکت تمایل دارد روی بازسازی‌های مدرن دیگر این مجموعه برای کسانی که آن‌ها را می‌خواهند کار کند. او همچنین اشاره کرد که تیم توسعه یک نمایش ویدیویی بزرگ را به‌زودی برگزار خواهد نمود؛ جایی که تعدادی اطلاعیه بزرگ در مورد آینده فرنچایز با طرفداران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

Mehdi1984HELLO.BROTHERS
بخوانید :   پخش انحصاری آثار روی سرویس‌های استریم می‌تواند بسیار خطرناک باشد
نوشته قبلی
پلی استیشن Bungie را یک خرید شکست خورده می‌داند
نوشته بعدی
فناوری PSSR کنسول PS5 Pro می‌تواند رزولوشن عناوین ۱۰۸۰p را به ۴K ارتقا دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست