صف‌آرایی سبز‌ها و سیاه‌ها در پوسترهای جدید فصل دوم House of the Dragon

پوسترهای جدیدی از فصل دوم سریال حماسی House of the Dragon منتشر شده که خبر از انتشار تریلر برای فردا می‌دهد.

پس از وقفه‌ای ۱ ساله نوبت به پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی فانتزی و حماسی House of the Dragon (خاندان اژدها) رسیده که اقتباسی از داستان‌های نوشته شده توسط جرج آر. آر. مارتین محسوب شده و به عنوان پیش درآمدی بر بازی تاج و تخت عمل می‌کند که سقوط خاندان تارگرین و تضعیف آن‌ها را طی بروز یک جنگ داخلی ویرانگر به تصویر خواهد کشید. فصل دومی که میزبان به وقوع پیوستن اتفاقات دیوانه‌واری بوده که می‌تواند طرفداران این مجموعه را حسابی شوکه نماید.

پس از پایان بندی غیرمنتظره فصل نخست که شاهد مرگ ناخواسته لوک ولاریون به دست ایموند تارگرین بودیم، آتش جنگ داخلی میان خاندان سلطنتی شعله گرفته و دو جبهه به نام‌های سبز و سیاه شکل می‌گیرد که برای انتقام و کسب تاج و تخت به جان یکدیگر افتاده و سرزمین وستروس را در میان شعله‌های اژدهایانش به نابودی می‌کشند. جبهه‌هایی که در یک سمت آن رینیرا و در سمت دیگر اگان دوم قرار داشته که رویارویی مرگباری را رقم خواهند زد.

حال شبکه HBO پوسترهای زیبایی از فصل دوم را با حضور آلیسنت های‌تاور منتشر کرده که نوید انتشار تریلری جدید برای فردا را می‌دهد. در ادامه می‌توانید شاهد این پوسترها باشید.

فصل دوم سریال House of the Dragon برای پخش در ماه خرداد برنامه ریزی شده است. امید می‌رود که با انتشار تریلر جدیدی که فردا صورت می‌گیرد، از تاریخ دقیق آغاز پخش این مجموعه در شبکه HBO رونمایی شود.

بخوانید :   تاریخ عرضه Dragon’s Dogma 2 لو رفت

منبع: کولایدر

نوشته قبلی
اشاره مجدد شرکت EA به ریمیک Dead Space 2
نوشته بعدی
آموزش GTA 6 باید در زندان انجام شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست