حضور جنا اورتگا در نخستین تصاویر منتشر شده از فیلم Beetlejuice Beetlejuice

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره شاهد انتشار نخستین تصاویر رسمی از فیلم Beetlejuice Beetlejuice هستیم که شخصیت‌های اصلی داستان را به معرض نمایش گذاشته است.

پس از همکاری موفقیت آمیز تیم برتون و جنا ورتگا برای تولید مجموعه تلویزیونی ونزدی که رکورد تعداد بینندگان قابل توجهی را در سرویس استریم نتفلیکس به ثبت رسانده، آن‌ها به سراغ ساخت یکی از دنباله‌های مورد انتظار سینما به نام Beetlejuice Beetlejuice (بیتل‌جوس بیتل‌جوس) رفته تا پس از گذشت بیش از ۳ دهه باری دیگر دنیایی فانتزی با المان‌های کمدی سیاه را به ارمغان بیاورند. دنباله‌ای که یکی از نقش آفرینی‌های متفاوت کارنامه بازیگری مایکل کیتون را شامل خواهد شد.

حال پس از مدت‌ها انتظار بالاخره برادران وارنر دست به کار شده تا نخستین تصاویر از این دنباله را منتشر نماید. تصاویری که از یک سو جنا اورتگا را در کنار وینونا رایدر قرار داده که در قامت شخصیت‌های لیدیا و آسترید، رابطه مادر و دختر عجیبی را با یکدیگر تجربه خواهند کرد و در سمت دیگر ماجرا ظاهر جذاب و خاطره انگیز مایکل کیتون در قامت بیتل‌جوس را پس از سال‌ها باری دیگر به تصویر کشیده است.

در یکی از تصاویر می‌توان حدس زد که شخصیت‌ها در مراسم تشییع جنازه شرکت دارند. با این حال به سبب مخفی نگه داشتن کلیت داستان این دنباله، نمی‌توان پیش بینی کرد که تشییع جنازه برای چه کسی به راه افتاده است. داستان هر چه که باشد، امید می‌رود که تیم برتون بتواند دنباله ارزشمندی را برای طرفدارانش تدارک دیده باشد.

فیلم Beetlejuice Beetlejuice برای اکران در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

BADMANKermit
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *