انتشار همزمان ۲ تریلر جدید از فصل دوم سریال House of the Dragon

برخلاف انتظارات شبکه HBO دست به انتشار همزمان ۲ تریلر از فصل دوم سریال House of the Dragon زده که هر یک به جناح سبز و سیاه اختصاص یافته است.

بالاخره انتظارات به پایان رسید و پس از پخش انواع و اقسام تیزر و پوستر شبکه HBO نمایش مفصلی از فصل دوم House of the Dragon (خاندان اژدها) را برای طرفدارانش تدارک دیده است. با این تفاوت که برخلاف تصورات شاهد پخش همزمان ۲ تریلر هستیم که به شکلی زیبا و حماسی هر یک به نمایش جناح سبز و سیاه پرداخته تا ما را برای جنگی تمام عیار و مرگبار در سرزمین وستروس آماده نماید.

پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت میزبان جنگ داخلی ویرانگری میان اعضای خاندان تارگرین خواهد بود که اساساً ۲ جناح را برای کسب قدرت و گرفتن انتقام به جان یکدیگر خواهد انداخت. یک سمت جناح سبز به رهبری اگان تارگرین دوم و در سمت دیگر جناح سیاه به رهبری رینیرا تارگرین که نه تنها خواهان تصاحب حق سلطنت خود می‌باشد، بلکه درصدد گرفتن انتقام خون فرزندش لوک نیز خواهد بود که به شکلی ناخواسته و غیرمنتظره توسط اژدهای ایموند کشته شد.

حال شما طرفدار کدام یک از جناح‌ها خواهید بود؟ سبز یا سیاه؟ در ادامه می‌توانید تریلر هر یک از طرفین را مشاهده نمایید.

در همین حین شاید برای شما جالب باشد تا بدانید که بحث و تبادل نظر برای ساخت فصل‌های بیشتر از خاندان اژدها بین تهیه‌کنندگان شبکه HBO شکل گرفته و به نظر می‌رسد که برای تکمیل داستان هیچ عجله‌ای نداشته و نمی‌خواهند که اشتباه خود را در قبال پایان زودهنگام بازی تاج و تخت تکرار نمایند.

بخوانید :   یک شبیه‌ساز نینتندو دیگر نیز از دسترس خارج شد

فصل دوم مجموعه تلویزیونی House of the Dragon برای پخش در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد) برنامه ریزی شده است. فصل دومی که از ۸ قسمت بهره خواهد برد.

منبع: کامیک‌بوک

نوشته قبلی
شرکت Capcom در سال 2023 بهترین ناشر بازی از نظر کسب بالاترین نمره متاکریتیک بوده است
نوشته بعدی
تریلر زمان عرضه نسخه PC بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست