Kill the Justice League منتشر شد + تریلر گیمپلی

استودیوی راکستدی (Rocksteady) اطلاعات جدیدی از فصل اول عنوان لوتر شوتر Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر کرده است.

همان‌طور که قبلاً اعلام شده بود، در فصل اول Suicide Squad جوکر به عنوان شخصیت قابل بازی اضافه می‌شود. جوکر این نسخه منحصر به دنیای Elsewolrds است و ارتباطی به جوکر دنیای Arkham نخواهد داشت. چتر انفجاری او یک کیت پیمایش جدید است که می‌تواند مواد منفجره را در هوا پرتاب کند. درختان مهارت این شخصیت او جستر، رینگ مستر و فایر استارتر هستند. اولین مورد در برابر چندین دشمن موثر است و در آسیب تخصص دارد. دومی تماماً آتش‌زا است و سومی بر روی افزایش زمان صرف شده در هوا و خسارت وارده تمرکز دارد.

فصل ۱ این بازی یک Metropolis Elseworld جدید را نیز معرفی می‌کند و شامل سلاح‌ها و تجهیزات جدید است. همچنین ماموریت‌های جدید Mayhem و Assault نیز وجود دارند. علاوه بر این، نوع جدید ماموریت Incursion به نام Combat Incursions اضافه می‌شود. همچنین جهش‌یافته‌های جدیدی از جمله دشمنانی که دوباره زنده می‌شوند و سپرهای Green Lantern را به دست می‌آورند، وجود خواهند داشت.

در اپیزود اول بازیکنان می‌توانند یک Scarecrow جدید با سه لایه با تمرکز بر ایجاد ترس و وحشت به دشمنان به دست آورند. آیتم‌های جدید Notorious بر اساس «Polka-Dot»،«Reverse Flash» و «Mad Hatter» هستند. Intergang به عنوان یک سازنده جدید سلاح معرفی می‌شود که بر آسیب‌های دور و نزدیک تمرکز دارد. در کنار سلاح‌های کمیاب مختلف، برخی از لجندری‌های موجود نیز از قابلیت‌های Intergang برخوردار خواهند شد. همچنین لباس‌های جدید، ژست‌های برنده و بنرها وجود خواهد داشت.

تریلر گیمپلی فصل اول Suicide Squad: Kill the Justice League در قسمت زیر قابل مشاهده است.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است. فصل اول این عنوان در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۲۴ (۹ فروردین ۱۴۰۳) منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *