سرمایه‌گذاری Sony در برزیل برای تولید و عرضه بهتر نسخه‌های فیزیکی

شرکت Sony خط تولید جدیدی را در برزیل راه‌اندازی کرده است که در آن، دیسک‌های فیزیکی عناوین پلی استیشن ۵ را تولید خواهد کرد.

تولید نسخه‌های فیزیکی در تاسیسات پیشرفته Sony در منطقه آزاد تجاری شمال برزیل (یک منطقه تجارت واردات و صادرات آزاد که در آن مشوق‌های مالی اعمال می‌شود) انجام خواهد شد. این مرکز قبلاً توسط Sony و با همکاری شرکت چند ملیتی Solutions 2 GO ساخته شده بود و بازی‌هایی را روی دیسک تولید می‌کرد که در سراسر برزیل و سایر کشورهای آمریکای لاتین توزیع می‌شدند. Miguel Cunha، مدیر ارشد پلی استیشن در آمریکای لاتین، گفت:

اینجا در Sony Interactive Entertainment، ما از حمایت جامعه برزیل از برند پلی استیشن و محصولاتمان قدردانی می‌کنیم. ما هیجان‌زده‌ایم تا این خبر را به اشتراک بگذاریم که از این پس، دیسک‌های فیزیکی پلی استیشن ۵ در برزیل تولید می‌شوند. برای اطمینان از حداکثر بهره‌وری در فرآیند تولید، تیمی از کارشناسان Sony Interactive Entertainment هفته‌ها در برزیل مشغول کار بر روی نصب، برنامه‌نویسی و آموزش کارکنان محلی بودند. این ابتکار، تعهد به برزیل و جامعه برزیل را تقویت می‌کند.

تعهد به تولید بازی‌های فیزیکی برای آمریکای لاتین به عنوان یک مزیت دیگر برای حفظ نسخه‌های فیزیکی تلقی خواهد شد؛ به ویژه با توجه به اینکه نسخه دیجیتالی پلی استیشن ۵ اسلیم اکنون قابلیت اتصال به یک درایو دیسک را دارد. تا پیش از این، مرکز مورد بحث فقط می‌توانست رسانه‌های فیزیکی را برای کنسول‌های دیگر پلی استیشن تولید کند؛ اما اکنون برای پشتیبانی از بازی‌های PS5 تا ۱۰۰ گیگابایت، مانند God of War Ragnarök، سازگار شده است.

Max22Sparta
بخوانید :   تریلر جدید بازی Ghostrunner 2 با محوریت نظر منتقدها
نوشته قبلی
بازسازی Crazy Taxi و Jet Set Radio با Unreal Engine 5 انجام می‌شود
نوشته بعدی
نخستین تیزر فیلم Beetlejuice Beetlejuice منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست