انیمیشنی کوتاه از فرنچایز Spider-Verse به زودی پخش می‌شود

به زودی قرار است انیمیشن کوتاهی از فرنچایز Spider-Verse روی پلتفرم یوتیوب سونی پخش شود.

بعید است که بینندگان به این زودی شاهد اثری سینمایی از فرنچایز Spider-Verse روی پرده سینماها باشند چراکه سومین فیلم این مجموعه تحت عنوان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse قرار است در سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها بیاید.

با این حال، به زودی طرفداران این مجموعه می‌توانند شاهد ماجراجویی و داستان جدیدی از مایلز مورالز آن هم برای رایگان در یوتیوب باشند. انیمیشن کوتاه The Spider Within: A Spider-Verse Story که در سال گذشته میلادی در جشنواره بین‌المللی انیمیشن Annecy اکران شده بود، قرار است به صورت انحصاری روی صفحه سونی در یوتیوب پخش شود.

گفته شده که این انیمیشن کوتاه از تاریخ ۲۷ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳) روی یوتیوب سونی در دسترس خواهد بود و بخشی از مشارکت با برنامه توسعه و حمایت از سلامت روان Kevin Love Fund است. این انیمیشن کوتاه تازه، مایلز را نشان می‌دهد که اندکی از مبارزه با تهدیدات مولتی‌ورس و دشمنان بزرگ فاصله گرفته تا با دشمنی موذی‌تر و رایج‌تر یعنی اضطراب مقابله کند.

مایلز مورالز با مسئولیت‌های بسیار زیاد و سنگینی به عنوان یک دانش‌آموز، دوست، نوجوان و مرد عنکبوتی مواجه است و وقتی همه چیز در زندگی بر او چیره می‌شود، او دچار حمله عصبی می‌شود. همین نیز باعث می‌شود تا او به دنبال حل این مشکل خودش باشد و در زمان نیاز نیز به سراغ سیستم کمکی و حمایتی برود.

منبع: collider

Kratos
بخوانید :   گیم‌پلی و تصاویری از The Sims 5 فاش شد
نوشته قبلی
خبری از بسته الحاقی یا دنباله برای Baldur’s Gate 3 نخواهد بود
نوشته بعدی
بسته الحاقی Baldur’s Gate 3 مقطعی در دست توسعه بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست