GTA 6 باید یک ویژگی کلیدی را از Red Dead Redemption 2 بازگرداند

GTA 6 قرار است پیشرفته‌ترین محصول ساخته شده توسط شرکت Rockstar Games باشد و باید یکی از خاطره‌انگیزترین مکانیک‌های Red Dead Redemption 2 را بازگرداند.

Red Dead Redemption 2 یک عنوان جهان باز پیشگامانه و نمایشی واقعی از قابلیت‌های توسعه Rockstar Games است. احتمالاً این بازی به ما نگاهی اولیه به دنیای Grand Theft Auto 6 می‌دهد؛ با این فرض بر اینکه از محیط‌ها و مکانیک‌های Red Dead Redemption 2 الهام گرفته است. اما یک ویژگی کلیدی از Red Dead Redemption 2 وجود دارد که باید آن را در بازگشت به Grand Theft Auto 6 مشاهده کنیم.

سیستم رشد مو را بازگردانید

یکی از به‌یاد‌ماندنی‌ترین ویژگی‌های جزئی Red Dead Redemption 2، مکانیک ریش آرتور مورگان (Arthur Morgan) بود. با گذشت زمان، موهای قهرمان ما رشد می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها را به مدل‌های مختلف بتراشند یا حتی یک ریش باشکوه داشته باشند. این نه تنها راهی جدید برای بازیکنان ایجاد می‌کند تا قهرمان خود را شخصی‌سازی کنند، بلکه یادآور زمانی است که در دنیای Red Dead Redemption سپری کرده‌اید.

gta 6 باید یک ویژگی کلیدی را از red dead redemption 2 بازگرداند

در صورتی که طرفداران بخواهند موهای زیبای صورت خود را با عجله بازسازی کنند، می‌تواند از تونیک‌های رشد مو بهره ببرند. علاوه بر این، آرتور مورگان همچنین می‌تواند با خوردن بیش از حد، وزن اضافه کند؛ ویژگی دیگری که طرفداران امیدوارند در نسخه‌ آینده شاهد حضور آن باشند. در واقع، بسیاری خواستار این هستند که Grand Theft Auto 6 دارای مکانیک تناسب اندام San Andreas باشد که به بازیکنان اجازه می‌داد به باشگاه بروند و بدن خود را کاملاً تغییر دهند!

gta 6 باید یک ویژگی کلیدی را از red dead redemption 2 بازگرداند

خوردن بیش از حد، توانایی‌های آرتور مورگان را تغییر می‌داد و به او سلامتی بیشتری می‌بخشید؛ اما استقامت او را نیز کاهش می‌داد. با این حال، ریش او کاملاً آرایشی بود و صادقانه بگوییم، باورنکردنی به نظر می‌رسید.

بخوانید :   تاد مک‌فارلن از ساخت فیلم Spawn اطمینان خاطر می‌دهد

مکانیک مو در Grand Theft Auto

البته، اینطور نیست که هیچ بازی Grand Theft Auto تا به حال توانایی رشد ریش را نداشته باشد. بسیاری از آن‌ها دارای امکان تغییر ریش هستند؛ اما هیچ‌کدام چنین سطح پیشرفته‌ای از رشد مو را اجرا نکرده‌اند. در گذشته، بازیکنان باید از یک آرایشگاه در بازی بازدید می‌کردند؛ سپس می‌نشستند، کاملاً تراشیده شده و می‌توانستند مدل موی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

gta 6 باید یک ویژگی کلیدی را از red dead redemption 2 بازگرداند

قهرمانان Grand Theft Auto 5 همچنین سطوح کمی از رشد مو را در طول زمان نشان می‌دادند؛ اما در سال ۲۰۱۳ اصلاً به سطح واقع‌گرایی Red Dead Redemption 2 نزدیک نبود. اکنون، طرفداران از Grand Theft Auto 6 می‌خواهند تا سیستم رشد موی Red Dead Redemption 2 را گسترش دهد.

طرفداران ریش بهتری را در Grand Theft Auto 6 می‌خواهند

گیمرها امیدوارند که Grand Theft Auto 6 سیستم رشد مو را به شکلی بزرگ بازگرداند و حداقل به شخصیت اصلی مرد، یعنی جیسون (Jason)، این قابلیت را اعطا کند. همچنین مکانیک را می‌توان به گونه‌ای گسترش داد که مدل‌های موی متفاوتی را برای لوسیا (Lucia) و جیسون در بر بگیرد.

بله، سیستم جدید رشد مو و ریش می‌توند سطح تازه‌ای از جزئیات را به Grand Theft Auto 6 اضافه کند. هر چه گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر باشند، بهتر است!

واضح است که Rockstar Games در Grand Theft Auto 6 توجه زیادی به موها کرده. کافی است به اولین تریلر بازی نگاه کرده و نمونه‌هایی از بهترین کارهای سازنده تا به امروز را مشاهده نمایید.

واضح است که Rockstar Games تلاش زیادی کرده که موها تا حد امکان واقعی به نظر برسند. داشتن موهایی به این زیبایی در Grand Theft Auto خیلی خوب خواهد بود.

یکی از طرفداران قبلاً برای رشد موی پویا در Grand Theft Auto 6 و شکل ظاهری آن یک تصویر مفهومی ساخته است. Grand Theft Auto 6 باید رشد موی پویای بسیار شبیه به Red Dead Redemption داشته باشد. در ادامه، تصویری مفهومی که توسط یک طرفدار ایجاد شده را مشاهده می‌کنید:

gta 6 باید یک ویژگی کلیدی را از red dead redemption 2 بازگرداند

تاکنون هیچ تاییدی مبنی بر بازگرداندن یا عدم بازگرداندن مکانیک محبوب Rockstar Games در Grand Theft Auto 6 وجود ندارد. با این حال، تنها می‌توان امیدوار بود که سفارشی‌سازی شخصیت‌ها در زمان عرضه بازی در سال ۲۰۲۵ در اولویت باقی بماند.

بخوانید :   Survival همچنان توسط Saber Interactive در حال ساخت هستند
نوشته قبلی
انتشار پوستر جدید فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2
نوشته بعدی
Resident Evil 9 به صورت جهان‌باز خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست