دنباله‌ Cyberpunk 2077 قرار است آمیخته‌ای منحصربه‌فرد از فیلم و بازی را ارائه دهد

طبق لیست نیازمندی‌های شغلی منتشر شده توسط استودیوی CD Projekt RED، توسعه‌دهنده‌ بازی Cyberpunk 2077، به نظر می‌رسد دنباله‌ این عنوان دارای جلوه‌های سینمایی بیشتری باشد.

استودیوی CD Projekt RED از زمان عرضه‌ پر‌افت‌و‌خیز Cyberpunk 2077 و رستگاری نهایی آن با بسته‌‌الحاقی Phantom Liberty، مسیر خود را تغییر داده و روی پروژه‌ بزرگ بعدی این فرنچایز تمرکز کرده است. این توسعه‌دهنده‌ لهستانی در اکتبر سال ۲۰۲۲ (مهر ۱۴۰۱) برنامه‌های خود برای ساخت دنباله‌ای با اسم رمز Project Orion را تایید کرد. حالا هم به‌ نظر می‌رسد آن‌ها برای بازی بعدی مجموعه‌ Cyberpunk روند استخدام نیرو را سرعت بخشیده‌اند.

طبق لیست فعلی نیازمندی‌های شغلی، این شرکت به دنبال استخدام یک طراح ارشد سینماتیک است تا به ساخت دنباله‌ Cyberpunk 2077 به عنوان آمیخته‌ای منحصربه‌فرد از فیلم و بازی کمک کند. با توجه به اینکه یکی از الزامات این شغل، داشتن ۸ سال سابقه‌ توسعه‌ بازی‌های AAA است، مشخص می‌شود که این شرکت می‌خواهد کسی را استخدام کند که بتواند به عنوان یک فرد باتجربه در بخش مهمی از Project Orion مشارکت داشته باشد. طبق شرح این موقعیت شغلی، کمپانی در حال استخدام برای این موقعیت در دفتر جدید بوستون خود است که برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ تاسیس شد.

با اینکه Cyberpunk 2077 داستانی مهیج دارد و از حضور ستارگان محبوب هالیوود مانند کیانو ریوز و ادریس البا بهره می‌برد، اما از نظر صحنه‌های سینماتیک، جزو بهترین‌ها به شمار نمی‌رود. عناوینی مانند Death Stranding و Alan Wake 2 نه تنها از این نظر جلوتر هستند، بلکه حتی می‌توانند با فیلم‌ها رقابت کنند.

این کمبود را می‌توان به تصمیم CD Projekt RED برای اولویت دادن به القای حس غوطه‌وری به جای جذابیت سینمایی در بازی اول نسبت داد. توسعه‌دهندگان برای نمایش کات‌سین‌ها در Cyberpunk 2077 یک سیستم جدید معرفی کردند که به بازیکنان امکان می‌داد در طول نمایش بخش‌ها به جای دوربین ثابت، از یک دوربین با قابلیت حرکت آزاد استفاده کنند.

در حالی که این سیستم آزادی عمل بیشتری را فراهم می‌کرد، باعث شد تعداد نمایش‌های سینمایی نسبت به دیگر بازی‌های این تیم مانند The Witcher 3: Wild Hunt کمتر شود. به نظر می‌رسد حالا این کمپانی در حال اتخاذ رویکردی متفاوت برای این بخش در دنباله‌ Cyberpunk 2077 است. کیفیت صحنه‌های سینمایی در لیست اولویت‌ها بالاتر رفته و قرار است لحظات سینمایی بیشتری نسبت به بازی اصلی وجود داشته باشد.

pacman remasteredSoul
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *