Fortnite امسال با حالت اول شخص تغییراتی اساسی خواهد داشت

یک تصمیم غیرمنتظره که می‌تواند ساختار بازی را دگرگون کند

Fortnite امسال با حالت اول شخص تغییراتی اساسی خواهد داشت

بازی Fortnite (فورتنایت) که از زمان عرضه در سال ۲۰۱۷ به صورت سوم شخص قابل تجربه بوده، قرار است طی ۲۰۲۴ تغییراتی اساسی داشته باشد که مهم‌ترین آن‌ها اضافه شدن «حالت اول شخص» خواهد بود.

در حالی که بسیاری از شوترهای آنلاین و محبوب امروزی از جمله ایپکس لجندز و کال آو دیوتی از ابتدا کارشان را به صورت اول شخص آغاز کرده‌اند، یک سری از رقبای بازار مثل فورتنایت و پابجی دوربین سوم شخص را ترجیح داده‌اند. یکی از مهم‌ترین دلایل این مسئله می‌تواند وجود اسکین‌ها به عنوان عنصری حیاتی در بتل رویال اپیک گیمز باشد. سالانه میلیون‌ها بازیکن بابت خرید اسکین‌های متنوع و جذاب فورتنایت پول پرداخت می‌کنند و طبیعتا دوست دارند در حالت سوم شخص کاراکتر خود را ببینند.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Trepang2شاتگان جواب همه مشکلات است
بررسی بازی Trepang2

با تمام این اوصاف، عده زیادی از طرفداران هم طی این سال‌ها خواهان اضافه شدن حالت اول شخص به بازی بوده‌اند و اکنون به‌نظر می‌رسد اپیک گیمز خواسته این دسته از بازیکنان را نیز در نظر گرفته و تا پیش از پایان ۲۰۲۴ شاهد اضافه شدن حالت مذکور خواهیم بود.

اپیک گیمز اخیرا با میزبانی یک پنل در GDC 2024 از برنامه‌های آتی خود برای آنریل انجین و همچنین بازی بتل رویال و محبوب خود گفت. طی این توضیحات مفصل تصویری هم از حالت اول شخص Fortnite به اشتراک گذاشته شد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

حالت اول شخص بازی Fortnite

باتوجه به اخباری که تاکنون به دستمان رسیده، سال ۲۰۲۴ می‌تواند برای طرفداران Fortnite هیجان‌انگیز و قابل توجه باشد. حدود دو ماه پیش مشخص شد این بازی امسال بار دیگر به سیستم عامل iOS بازخواهد گشت. همان‌طور که اشاره شد، حالت اول شخص نیز امسال به بازی خواهد آمد، اما خب تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده.


مطلب پیشنهادی:کوییز ۳۹ گیمرسه؛ چقدر از فورتنایت می‌دانید؟میتونید از کوییز این هفته ویکتوری رویال بگیرید؟
کوییز ۳۹ ویجیاتو؛ چقدر از فورتنایت می‌دانید؟


از تعدیل ۹۰۰ کارمند پلی‌استیشن تا کنسل شدن بازی مندلورین | ویجی‌لاگ پلاس

سری بازی Persona تاکنون ۲۲ میلیون نسخه فروش داشته است - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *