فرنچایز The Elder Scrolls سی ساله شد؛ انتشار اطلاعاتی از The Elder Scrolls 6

شرکت بتسدا (Bethesda) سی‌امین سالگرد سری The Elder Scrolls را جشن گرفت و همچنین اطلاعات مختصری درباره‌ی بازی در حال ساخت The Elder Scrolls 6 ارائه کرد.

مجموعه‌ی The Elder Scrolls کار خود را در سال ۱۹۹۴ و با عنوان The Elder Scrolls: Arena آغاز کرد و در طی این ۳۰ سال، بازی‌های اصلی و فرعی مختلفی از این فرنچایز منتشر شده است. آخرین بازی اصلی این مجموعه به نام The Elder Scrolls 5: Skyrim حدود ۱۳ سال پیش و در نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شد. همان‌طور که می‌دانید، نسخه‌ی بعدی این مجموعه در دست توسعه قرار دارد، اما زمان انتشار آن نامشخص است.

بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) در پیامی ۳۰ سالگی این مجموعه و همچنین ۱۰ سالگی انتشار The Elder Scrolls Online را جشن گرفت و به بازی موبایلی The Elder Scrolls: Castles و عنوان مورد انتظار The Elder Scrolls 6 اشاره کرد.

متن پیام این استودیو به شرح زیر است:

ما همچنان در حال ساخت نسخه‌ی بعدی این مجموعه، یعنی The Elder Scrolls 6 هستیم. در حال حاضر، بازگشت به Tamriel و تجربه‌ی بیلدهای اولیه، لحظات ما را با شادی، هیجان و ماجراجویی پر کرده است.

از شما برای حمایت از ما در تمام این دهه‌ها و همه چیزهایی که به بازی‌ها آورده‌اید و آن‌ها را متعلق به خودتان کرده‌اید، سپاسگزاریم. ما نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان زده باشیم که این سری را ادامه دهیم و ۳۰ سال آینده را جشن بگیریم.

فرنچایز The Elder Scrolls سی ساله شد؛ انتشار اطلاعاتی از The Elder Scrolls 6

بازی The Elder Scrolls 6 اولین بار در E3 2018 معرفی شد، اما به نظر می‌رسد این اثر همچنان فاصله‌ی زیادی تا انتشار دارد. در اواسط سال گذشته میلادی اعلام شد که این بازی از فاز پیش تولید خارج و وارد مرحله‌ی تولید گردیده است. همچنین گفته شده است که این اثر دارای سیستم سطح‌بندی و پیشرفت مشابه با Skyrim خواهد بود. تاد هاوارد (Todd Howard) نیز در مصاحبه‌ی اخیر خود نسخه‌ی جدید این مجموعه را یک شبیه‌ساز جهان فانتزی نامیده است.

بخوانید :   تصویر جدیدی از سریال Fallout منتشر شد
نوشته قبلی
یکی از افراد از گروه اصلی انیمیشن سریالی Star Wars: The Bad Batch خارج شد
نوشته بعدی
Ghosts of New Eden وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست