بازی بعدی Mass Effect توسط سازندگان کهنه‌کار سه‌گانه اصلی خلق شده است

مدیر پروژه Mass Effect بعدی تایید کرد که تیم رهبری این بازی از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار سه‌گانه اصلی تشکیل شده است.

نسخه بعدی سری Mass Effect اولین بار در سال ۲۰۲۰ با انتشار تریلری معرفی شد. این بازی برای مدتی طولانی به سکوت خبری رفت، تا اینکه استودیوی بایوور (BioWare) در اواخر سال گذشته و در روز N7 تیزر جدیدی از این اثر را به اشتراک گذاشت.

پس از انتشار عنوان Mass Effect Andromeda در سال ۲۰۱۷ و عملکرد ضعیف آن، طرفداران به طور قابل درک در خصوص Mass Effect 5 نگران هستند، به خصوص به این دلیل که تحت تأثیر تاخیرهای مختلف قرار گرفت و همچنین انتشار Dragon Age: Dreadwolf را به تعویق انداخت.

مایکل گمبل (Michael Gamble)، مدیر پروژه Mass Effect بعدی، اخیراً پیامی را در پاسخ به یک نظر خاص منتشر کرده است که به آرامش ذهن کمک طرفداران می‌کند.

یکی از کاربران در توییتر، در مورد تیم رهبری Mass Effect 5 اظهار داشت که این تیم تقریباً از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار سه‌گانه اصلی تشکیل شده است، اما برخی از کاربران به آن شک داشتند. مایکل گمبل در پاسخ به این موضوع تایید کرد که تهیه‌کننده اجرایی، کارگردان هنری، مدیر خلاقیت و کارگردان بازی، همگی از سازندگان کهنه‌کار سه‌گانه اصلی هستند.

این خبر خوبی برای طرفداران Mass Effect است، چراکه سه‌گانه اصلی یکی از بهترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. بایوور مدتی پیش اعلام کرد که بازی بعدی Mass Effect همچنان در مرحله پیش تولید قرار دارد و تمرکز این استودیو روی توسعه Dragon Age: Dreadwolf است.

بخوانید :   بودجه ساخت بازی Palworld تنها 6.7 میلیون دلار بوده است
نوشته قبلی
جاستین لین یکی از گزینه‌های احتمالی کارگردانی Spider-Man 4 است
نوشته بعدی
مایکروسافت به سازندگان خود هشدار می‌دهد که از طراحی شخصیت‌های زن با اندام اغراق شده خودداری کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست