احتمال حضور اسکارت جوهانسون در فیلم Jurassic World 4

به نظر می‌رسد که اسکارلت جوهانسون، بیوه سیاه سابق دنیای سینمایی مارول یکی از گزینه‌های اصلی برای حضور در فیلم دایناسور محور Jurassic World 4 خواهد بود.

فرنچایز ژوراسیک را می‌توان به عنوان مجموعه فیلم‌های نمادین تاریخ سینما حول محور دایناسورها در نظر گرفت که در طی دهه‌های گذشته به اشکال مختلفی به استقبال طرفدارانش آمده و هر بار موفق شده تا وقایع جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را رقم بزند. فرنچایزی که پس از استراحتی کوتاه مدت با فیلم جدیدی به سینما باز خواهد گشت که فعلاً با نام Jurassic World 4 و به فیلم‌نامه‌نویسی دیوید کوپ شناخته می‌شود.

در حالی که اطلاعات چندانی از این پروژه سینمایی جدید ژوراسیک در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم که با یک ریبوت تمام و کمال طرف هستیم، هالیود ریپورتر امروز گزارش جالب توجهی را منتشر کرده که از احتمال حضور اسکارلت جوهانسون، ستاره سابق دنیای سینمایی مارول خبر داده و اعلام نموده که این بازیگر ۳۹ ساله در حال مذاکره بوده تا ایفای یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشته باشد.

همچنین باید به یاد داشت که گزینه اولیه برای کارگردانی این پروژه خالق فیلم Deadpool 2 یعنی دیوید لیچ به شمار می‌رفت که پس از عدم نهایی شدن مذاکرات، گرت ادواردز این مسئولیت را بر عهده گرفت که تجربه ساخت فیلم‌های تحسین شده‌ای همچون The Creator و Rogue One: A Star Wars Story را در کارنامه دارد.

حضور اسکارلت جوهانسون در فیلمی مرتبط با دایناسورها می‌تواند سیتما دوستان را حسابی به وجد بیاورد. البته که چنین گزارشی فعلاً در حد شایعه بوده و تا اعلام خبر رسمی از سوی کمپانی پارامونت پیکچرز نمی‌توان چیزی را قطعی دانست.

منبع: کامیک‌بوک

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *