فیل اسپنسر از ویژگی‌های موردعلاقه‌اش در یک کنسول دستی می‌گوید

فیل اسپنسر علاقه‌مند است تجربه بازی کردن عناوین ایکس باکس روی کنسول‌های دستی موجود مثل Lenovo Legion Go ،Steam Deck و همچنین پلتفرم‌ احتمالی خود Microsoft را بهبود بخشد.

او اعلام نمود که تیم سخت‌افزار ایکس باکس در حال بررسی انواع مختلفی از شکل ظاهری سخت‌افزار و کارهایی که می‌شود انجام داد هستند. اسپنسر اضافه کرد:

ما چه چیزی باید بسازیم که بازیکنان جدیدی را جذب کند؟ چه چیزی به مردم اجازه دهد در زمان‌هایی بازی کنند که قبلاً نمی‌توانستند؟ اینکه شرکت‌های Valve ،Lenovo و Asus پیشگام شدند و در یک شکل ظاهری جدید ابتکار به خرج دادند، تحسین‌برانگیز است. باید بگویم که وقتی با این دستگاه‌ها بازی می‌کنم، تقریبا ۹ بار از ۱۰ بار، حس یک کنسول را بیشتر از یک کامپیوتر شخصی القا می‌کنند.

فیل اسپنسر صرف‌ نظر از اینکه آیا ایکس باکس کنسول دستی خودش را عرضه می‌کند یا نه، می‌گوید که می‌خواهد دیگر سیستم‌های دستی هم حس ایکس باکس را القا کنند. او گفت:

برند را فراموش کنید. بیشتر به این فکر کنید که آیا تمام بازی‌های من آنجا هستند؟ آیا همه بازی‌هایم با فایل‌های ذخیره‌ای که می‌خواهم نمایش داده می‌شوند؟ می‌خواهم بتوانم مستقیماً وارد اپلیکیشن ایکس باکس در یک حالت تمام‌صفحه، اما فشرده شوم و تمام قابلیت‌های اجتماعی‌ام هم در دسترس باشند. مثل این می‌ماند که وقتی تلویزیون را روشن می‌کنم، داشبورد ایکس باکس خودم را می‌بینم؛ اما می‌خواهم این ویژگی را روی دستگاه‌ها‌ی دستی هم داشته باشم.

طی به‌روزرسانی‌ای که در ماه فوریه منتشر شد، ایکس باکس برنامه‌هایی را برای رونمایی از سخت‌افزار جدید در اواخر سال جاری مطرح کرد. سارا باند (Sara Bond)، رئیس ایکس باکس، گفت:

قرار است امسال در زمینه سخت‌افزار چیزهای هیجان‌انگیزی عرضه کنیم که در تعطیلات به اشتراک خواهیم گذاشت و همچنین روی نقشه راه نسل بعد سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. چیزی که واقعاً روی آن متمرکزیم، ارائه دادن بزرگ‌ترین جهش فنی‌ای است که تا به حال در یک نسل سخت‌افزاری دیده شده.


برای دریافت اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

منبع: VGC

snowgirlnoobe pir
برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *