انتشار تصویر جدید فیلم A Complete Unknown با حضور تیموتی شالامی

فیلم A Complete Unknown با محوریت بیوگرافی باب دیلن تصویر جدیدی دریافت کرده که تیموتی شالامی را در قامت این خواننده مشهور نشان می‌دهد.

با توجه به محبوبیت قابل توجهی که ژانر بیوگرافی طی سال‌های اخیر در هالیوود پیدا کرده، شاهد ساخته شدن فیلمی حول محور خواننده، ترانه‌سرا و نویسنده مشهور آمریکایی به نام باب دیلن هستیم که تحت عنوان A Complete Unknown (کاملاً ناشناخته) شناخته شده و از تیموتی شالامی در قامت بازیگر نقش اصلی بهره می‌برد که طبق گزارشات منتشر شده، شخصاً خوانندگی برخی از سکانس‌ها را بر عهده گرفته است.

همانطور که می‌توان حدس زد، این فیلم حول محور برهه مهمی از زندگی باب دیلن می‌باشد که در دهه ۱۹۶۰ میلادی جریان داشته و روزهایی را به تصویر می‌کشد که او علی‌رغم دست و پنجه نرم کردن با مسائل و مشکلات مختلف، به شهرتی قابل توجه دست پیدا می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده نمایید.

انتشار تصویر جدید فیلم A Complete Unknown با حضور تیموتی شالامی - گیمفا

خالق آثار تحسین شده لوگان و فورد در برابر فراری یعنی جیمز منگولد سکان هدایت این فیلم را با فیلم‌نامه‌ای از جی کاکس بر عهده داشته و در کنار تیموتی شالامی شاهد حضور بازیگران دیگری نظیر مونیکا باربارو، ال فانینگ و ادوارد نورتون خواهیم بود.

با توجه به این که پروسه تولید فیلم A Complete Unknown همچنان در جریان می‌باشد، فعلاً تاریخ اکرانی برای آن برنامه ریزی نشده است.

منبع: ورایتی

PeterParker
برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *