تیزر و پوسترهای تازه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

به تازگی تیزر و پوسترهای تازه‌ای برای فیلم Godzilla x Kong: The New Empire منتشر شده که شخصیت‌های مهمی را نشان می‌دهند.

زمان زیادی تا اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» روی پرده سینماها باقی نمانده و در همین راستا نیز به تازگی پوسترهایی و تیزری برای آن منتشر شده که نیم نگاهی از درون این اثر سینمایی را برای مخاطبان در سراسر جهان به نمایش در می‌آورند.

همانند فیلم قبلی، سکان کارگردانی این اثر سینمایی از دنیای سینمایی MonsterVerse را آدام وینگارد در دست دارد و داستان فیلم نیز حول محور این دو تایتان غول‌پیکر است که با تهدیدی بسیار بزرگ روبه‌رو می‌شوند. حالا این تیزر تازه منتشر شده، حضور شخصیتی بسیار مهم در این فیلم را اسپویل می‌کند. در ادامه این تیزر را می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» قرار است به زودی در سینماهای چین اکران شود و در همین راستا نیز پوسترها و تیزرهای منتشر شده برای این فیلم به زبان چینی هستند و این تیزر نیز تأیید می‌کند که که تایتان دیگری به نام ماترا نیز در این فیلم حضور خواهد داشت.

در پوستری که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید نیز شخصیت ماترا در کنار گودزیلا، کونگ و شخصیت‌های شرور این فیلم دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که ماترا به شکل و ظاهر جدیدی احیا شده و رنگی طلایی به خودش گرفته است. فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» در تاریخ ۲۹ ماه مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comicbook

RezaHbk291
برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *