به نظر می‌رسد Judas تکرارپذیرترین بازی تاریخ خواهد بود

بازی بسیار جاه‌طلبانه کن لوین (Ken Levine)، یعنی Judas، ممکن است همان چیزی باشد که Bioshock ،Mass Effect ،Fallout و Hades آرزوی آن را داشتند.

جف کیلی (Geoff Keighley) و رایان مک کافری (Ryan McCaffrey) از IGN این افتخار را داشتند که چند ساعتی از بازی Judas را تجربه نمایند و بعد از آن با کن لوین مصاحبه کنند و من قطعاً به این موضوع حسادت می‌کنم. زیرا بازی بسیار جاه‌طلبانه و امیدوارکننده به نظر می‌رسد. انتخاب‌هایی که می‌کنید نه تنها لحظات بزرگ داستان را تغییر می‌دهند، بلکه موارد جزئی، دیالوگ‌ها، جزئیات جهان، قدرت‌های شما، احساس ربات‌هایی که ملاقات می‌کنید در مورد شما، نوع غنائمی که پیدا می‌کنید و موارد دیگر را نیز تغییر می‌دهند. تمام این‌ها در حالی است که همان گیم‌پلی روان و جذاب Bioshock را به همراه داستانی خارق‌العاده شاهد هستیم.

این مصاحبه با جزئیات دیگری در مورد اینکه واقعاً Judas کیست؟ چند اشاره به المان‌های روگ-لایک، سه متحد/آنتاگونیست اصلی و موارد دیگر ادامه یافت؛ بنابراین ارزش تماشا کردن را دارد. حالا من فقط یک تاریخ انتشار می‌خواهم؛ زیرا این یکی از موردانتظارترین بازی‌های من پس از مصاحبه اخیر است. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا این بازی می‌تواند به اندازه Bioshock ،System Shock و موارد مشابه پیشگامانه باشد؟

بخوانید :   بازی جدید یوبی سافت لو رفت!
نوشته قبلی
عیدی گیم دونی: کسب درآمد برای همه کاربران!
نوشته بعدی
با انتشار تریلری از بازی Marvel’s Rivals رونمایی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست