نینتندوی آمریکا 120 نقش پیمانکار را پیش از عرضه Switch 2 تعدیل می‌کند

طبق یک گزارش جدید، ظاهراً بخش نینتندوی آمریکا حدود ۱۲۰ شغل پیمانکاری را به عنوان بخشی از بازسازی بخش آزمایش خود پیش از عرضه‌ی کنسول Switch 2 تعدیل می‌کند.

این گزارش توسط Ethan Gach، خبرنگار رسانه کوتاکو (Kotaku) منتشر شده است که به او گفته شده برخی از پیمانکاران نینتندو در حال اخراج هستند و برخی دیگر نیز به کارمندان تمام وقت تبدیل خواهند شد.

شکاف بین از دست دادن شغل و استخدام تمام وقت نامشخص است، اما منابع این سایت ادعا می‌کنند که این اقدام نشان‌دهنده کوچک‌سازی گسترده بخش آزمایش مستقر در نینتندوی آمریکا است. همچنین گفته شده که این امر منجر به ایجاد تعدادی قابل توجه از موقعیت‌ها برای کارمندان تمام وقت خواهد شد.

منابع مذکور همچنین گفتند که این تغییر ساختار در بحبوحه فعالیت‌های بخش تست نینتندو و بدون هیچ بازی فرست پارتی بزرگ در دست انتشار صورت می‌گیرد. از سوی دیگر طبق گزارش‌های پیشین، ظاهراً عرضه‌ی کنسول Nintendo Switch 2 تا اوایل سال ۲۰۲۵ به تعویق افتاده است.

یکی از منابع منتشر کننده ادعا می‌کند که تاخیر در عرضه‌ی Nintendo Switch 2 به این دلیل است که نینتندو بتواند عناوین فرست پارتی قوی‌تری را برای کنسول آماده کند. این در حالی است که منابع دیگر ادعا کرده‌اند این اقدام برای جلوگیری از مشکلات احتمالی تامین سخت‌افزار انجام شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *