انتشار ویدیویی از پشت صحنه Thunderbolts با حضور فلورنس پیو

یکی از فیلم‌های مهم و مورد انتظار دنیای سینمایی مارول Thunderbolts نام دارد که میزبان گردهمایی ضدقهرمانان نمادین این فرنچایز بزرگ خواهد بود.

در حالی که همگان چشم انتظار فیلم ددپول ۳ با نقش آفرینی رایان رینولدز و هیو جکمن بوده تا به عنوان ناجی دنیای سینمایی مارول عمل نماید اما باید گفت که یکی دیگر از پروژه‌های مهم و مورد انتظار این فرنچایز بزرگ اثری تحت عنوان Thunderbolts (تاندربولتز) می‌باشد که توسط جیک شریر کارگردانی شده و میزبان حضور بازیگرانی همچون فلورنس پیو، سباستین استن، دیوید هاربر و وایات راسل خواهد بود.

در حالی که مدت زمان حضور سباستین استن در قامت باکی بارنز در این فیلم با حواشی گوناگونی همراه بوده اما به صورت کلی شاهد گروهی از ضدقهرمانان نمادین دنیای سینمایی مارول هستیم که در کنار یکدیگر جمع شده تا تهدیدی مرگبار را خنثی نمایند. اثری که حال و هوای مشابهی با جوخه خودکشی دی‌سی داشته و امید می‌رود تا بلکه بتواند MCU را از تکرار و کلیشه نجات دهد.

امروز فلورنس پیو که ایفای نقش یلنا بلووا را بر عهده دارد، ویدیویی از پشت صحنه منتشر کرده که می‌توانیم نگاهی به لباس جدید او و همچنین مکان فیلم‌برداری داشته باشیم. ویدیویی که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

فیلم Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

BADMAN
برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *