ساخت Borderlands 4 به صورت رسمی تأیید شد

به دنبال اعلام خرید استودیوی Gearbox توسط شرکت Take-Two Interactive، رسماً تأیید شد که بازی Borderlands 4 در دست توسعه قرار دارد.

حدود ۵ سال از انتشار Borderlands 3 می‌گذرد و طرفداران مشتاقانه منتظر قسمت بعدی این فرنچایز هستند. با این حال، فعلاً نسخه‌ی چهارم این مجموعه هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است.

Borderlands 4 اولین بار در سال گذشته و در پروفایل یکی از توسعه‌دهندگان گیرباکس مشاهده شد و اخیراً توسعه‌دهندگان دیگر نیز به آن اشاره کرده‌اند. اکنون به صورت رسمی تأیید شده که این بازی در دست ساخت است.

این اعلامیه در کنار خبر تصاحب Gearbox توسط Take-Two Interactive منتشر شد. کمپانی مذکور استودیوی سازنده Borderlands را با قیمت ۴۶۰ میلیون دلار از شرکت Embracer Group خریداری کرد. گفته شده است این خرید تا سه ماهه اول سال مالی ۲۰۲۵، (تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴) نهایی خواهد شد.

استودیوی Gearbox در حال حاضر ۶ پروژه سرگرمی تعاملی کلیدی در مراحل مختلف توسعه دارد که شامل پنج دنباله است و دو مورد از آن‌ها از فرنچایزهای Borderlands و Homeworld هستند.

کمپانی Embracer Group حالا یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه خود را از دست می‌دهد. اخیراً نیز شرکت Saber Interactive از این کمپانی جدا شده بود. Embracer Group در حال حاضر با مشکلات زیادی از جمله تعطیلی استودیوها، لغو پروژه‌های مختلف و اخراج کارکنان مواجه است.

بخوانید :   ریمیک Max Payne توسط آنریل انجین ۵ و به دست طرفداران عالی به نظر می‌رسد
نوشته قبلی
تصاویری از یک کنسول سفید و تمام دیجیتال Xbox Series X به بیرون درز کرده
نوشته بعدی
استودیو سازنده Life is Strange هفت بازی جدید در دست ساخت دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست