مارتین اسکورسیزی مستند درام The Saints را خواهد ساخت

به تازگی مشخص شد که مارتین اسکورسیزی با همکاری Fox Nation یک مستند درام هشت قسمتی با عنوان Martin Scorsese Presents: The Saints را خواهد ساخت.

این مستند درام درباره سرگذشت هشت شخصیت مقدس است و هر قسمت یک ساعت خواهد داشت. مارتین اسکورسیزی درباره این مستند گفته است:

بیشتر عمرم را با روایت قدیسان زندگی کرده‌ام. درباره عمل و رفتارشان فکر می‌کنم. جهانشان، تصمیماتی با آنها مواجه می‌شوند و الگوهایی که ارائه دادند را تصور می‌کنم. این هشت داستان از هشت مرد و زن مختلف در دنیاست که در دوره‌های مختلفی زندگی می‌کردند و هرکدام برای پیروی از عشقی که عیسی مسیح در سخنانش به ما یاد داده، تلاش می‌کنند. بسیار هیجان‌زده هستم که این پروژه درحال انجام است و با همکاران مورد اعتماد و بااستعداد زیادی کار می‌کنم.

هر قسمت از این مستند برروی یک قدیس تمرکز دارد. این هشت شخصیت مقدس ژان دارک، فرانسیس آسیزی، جان باپتیست، توماس بکت، مریم مجدلیه، موسی الاسود، سباستین و ماکسیمیلیان کلبه خواهند بود.

این مستند توسط الیزابت چامکو کارگردانی می‌شود و کنت جونز نویسندگی را برعهده خواهد داشت. مارتین اسکورسیزی نیز میزبان، روایتگر و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این مستند خواهد بود.

مستند Martin Scorsese Presents: The Saints در دو پارت پخش می‌شود. چهار قسمت اول در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) و چهار قسمت پایانی در ماه می سال ۲۰۲۵ پخش خواهد شد.

منبع: Variety

بخوانید :   ساخت شخصیت در بازی Rise of the Ronin تایید شد
نوشته قبلی
نینجا استریمر مشهور به سرطان پوست مبتلا شده است
نوشته بعدی
Monster Hunter Wilds برای سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست