Monster Hunter Wilds برای سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است

گفته می‌شود بازی مورد انتظار Monster Hunter Wilds برای عرضه در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

اینسایدری با نام کاربری Dusk Golem که سابقه‌ای طولانی در گزارش اطلاعات بازی‌های ویدئویی قبل از انتشار عمومی دارد، اطلاعات مربوط به Monster Hunter Wilds را در سرور دیسکورد (Discord) خود به اشتراک گذاشت (همانطور که در ردیت (Reddit) نیز مشاهده شده بود). Dusk Golem ادعا کرد چیزهای زیادی در مورد این بازی از منابع مختلف می‌شنود و گفت طبق آنچه که شنیده، این بازی به عنوان «بزرگ‌ترین محصول [Capcom] تاکنون» شناخته و توصیف می‌شود. به گفته منابع او، این بازی از اوایل سال ۲۰۱۹، مدت کوتاهی پس از انتشار Monster Hunter: World، در حال توسعه بوده است.

او ادعا می‌کند بسیاری از ایده‌های حذف شده از World در Wilds وجود خواهند داشت و هیولای بزرگ گودزیلا (که اعتقاد بر این است به Zorah Magdaros از World اشاره دارد) در این بازی بازخواهد گشت. Dusk Golem همچنین گفت که این بازی «دنیای کاملاً آزادی» خواهد داشت که «به مراتب بزرگ‌تر» از Monster Hunter World یا Rise خواهد بود و در حالی که این موضوع می‌تواند یک ریسک در نظر گرفته شود، اما «بازخوردها تا این لحظه بسیار مثبت هستند».

Dusk Golem در پایان ادعا کرد که پنجره انتشار بازی برای سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ تنظیم شده و هیچ مشکلی در طول توسعه وجود نداشه است. او در ادامه بیان داشت که Capcom امیدوار است این بازی بتواند روند رو به شد کل سال مالی آن مقطع را ادامه دهد و حتی فکر می‌کند که ممکن است Grand Theft Auto 6 باعث شود آن‌ها بازی خود را به تاخیر بیندازند. Monster Hunter Wilds در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) و در جریان مراسم The Game Awards 2023 معرفی شد. ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، تهیه‌کننده سری، در زمان معرفی Monster Hunter Wilds اظهار داشت:

این اعلامیه تازه شروع کار است؛ بنابراین چیزهای زیادی در مورد بازی وجود دارد که هنوز نمی‌توانیم به جزئیات آن بپردازیم. بازی دارای سطح جدیدی از موجودات و اکوسیستم‌های دقیق خواهد بود؛ بنابراین لطفاً از تشریح تریلر لذت ببرید تا ایده‌ای از آنچه را که باید انتظار داشته باشید، به دست آورید.


برای دریافت اطلاعت بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

بخوانید :   انیمیشن ها و شخصیت های شروری که با آن‌ها خاطره داریم!

منبع: VGC

نوشته قبلی
مارتین اسکورسیزی مستند درام The Saints را خواهد ساخت
نوشته بعدی
آندرتیکر به ایران می‌آید – گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست