افشای اطلاعات جدید GTA 6 توسط یکی از توسعه‌دهندگان

یکی از توسعه‌دهندگان Rockstar Games به طور ناخواسته جزئیات جدیدی را در مورد سیستم‌های آب‌وهوایی GTA 6 فاش کرد.

گفته می‌شود بخشی از دلیلی که Rockstar Games قصد دارد در ماه‌های آینده تمام کارمندان دورکار خود را به دفتر فرا بخواند همین موضوع است و اگر چنین باشد، دلیل این کار را درک می‌کنیم. با وجود اینکه تنها یک تریلر از GTA 6 منتشر شده است، طرفداران مشتاق دریافت اطلاعات جدید در مورد این بازی هستند. به همین دلیل، برخی از کاربران با چشمانی تیزبین، سرنخ تازه‌ای از Grand Theft Auto را در گالری تصاویر یکی از کارمندان Rockstar Games پیدا کرده‌اند.

سانی بلیث (Sonny Blyth)، برنامه‌نویس ابزار بازی در Rockstar Games، ظاهرا مسئول لو رفتن جزئیات جدیدی در مورد آب‌و‌هوای GTA 6 است. بلیث به وسیله پستی در حساب کاربری خود در توییتر، به اشتباه یک اسکرین از گالری گوشی خود را منتشر کرد. در لحظه‌‌ای کوتاه قبل از اینکه تصویر مورد نظر حذف شود، طرفداران کنجکاو توانستند نگاهی به برخی از مکالمات کاری او بیندازند. در تصویر کوچکی که به نظر می‌رسد پیامی لو رفته یکی دیگر از کارمندان Rockstar North باشد، می‌توانیم متن زیر را تشخیص دهیم:

علاوه بر این، ما روی نهایی کردن دینامیک آب‌وهوا، به ویژه رعد‌وبرق تمرکز کرده‌ایم. لطفا مجموعه‌های ۳۱ تا ۴۱ راهنمای برنامه‌نویسی خود را بررسی کنید. مطمئن شوید که رفتار و فعالیت شخصیت‌های غیرقابل بازی (NPCها) بسته به دما تغییر می‌کند.

افشای اطلاعات جدید gta 6 توسط یکی از توسعه‌دهندگان

از این افشاگری می‌توانیم بفهمیم که آب‌وهوا قرار است نقش بسیار پررنگ‌تری از گذشته در GTA 6 ایفا کند. ایده‌ طوفانی که خط ساحلی وایس سیتی را درهم می‌نوردد، رویدادی دیدنی خواهد بود و به نظر می‌رسد شخصیت‌های غیرقابل بازی نیز واکنش بیشتری نسبت به محیط اطراف خود نشان خواهند داد.

بخوانید :   به نظر می‌رسد Judas تکرارپذیرترین بازی تاریخ خواهد بود

علاوه بر این، در پست مذکور به بررسی موارد J&L اشاره شده است که احتمالاً به شخصیت‌های اصلی، یعنی جیسون و لوسیا، اشاره دارد تا تأیید شود که هیچ باگ و نقصی وجود نخواهد داشت. به طور قطع به نظر می‌رسد که Rockstar Games در مراحل پایانی توسعه GTA 6 قرار داشته و اولویت خود را عرضه‌ بدون باگ بازی قرار داده است.

سانی بلیث پس از اینکه چند کاربر در بخش پاسخ‌ها به اشتباه او اشاره کردند، تمام پست‌های خود را در حساب کاربری ایکس (توییتر سابق) حذف کرد. اگرچه احتمالاً این افشاگری واقعی است، اما توصیه می‌کنیم تمام جزئیاتی که به طور رسمی تایید نشده‌اند را قطعی در نظر نگیرید.

امیر حسین
نوشته قبلی
فیلم‌برداری فیلم Sonic the Hedgehog 3 تمام شد
نوشته بعدی
Cyberpunk 2077 و Phantom Liberty تقریبا ۷۵۰ میلیون دلار درآمدزایی کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست