اخیرا جلسه‌ای راجع به آینده ایکس باکس برگزار شده است

طبق گفته جز کوردن (Jez Corden)، اخیراً آقای فیل اسپنسر (Phill Spencer) با یک سری از سران شرکت Microsoft در رابطه با آینده ایکس باکس جلسه‌ای داشته است.

آن‌ها در این جلسه راجع به آینده و شایعات ناشر شدن ایکس باکس صحبت کرده‌اند. فیل اسپنسر گفته تصمیماتی که امروز می‌گیریم برای تضمین آینده ایکس باکس در چند سال آینده نیست؛ بلکه برای دهه‌های آتی می‌باشد. وی افزود که ایکس باکس در سالیان آینده بسیار قوی‌تر و موفق‌تر از قبل خواهد شد. همچنین فیل اسپنسر به عرضه سخت‌افزار در آینده تاکید بسیار زیادی داشته است. طبق گفته جز کوردن، چند وقت پیش یکی از افراد رده‌بالای ایکس باکس با او ارتباط گرفته و گفته است که:

ما در Microsoft بسیاری از کارها را اشتباه انجام می‌دهیم و اگر به من بود، مسائل زیادی را تغییر می‌دادم و نگرانی مردم را کاملاً درک می‌کنم. با این اوصاف، چیزی که مردم نباید نگران آن باشند، تعهد ما به گیمینگ است.

طبق گفته جز کوردن، اخیرا در این برند یک سری اختلالات پیش آمده که یکی از دلایل این اختلالات افزایش کلان هزینه‌ها می‌باشد. به همین دلیل Microsoft تصمیم گرفت تا عنوان Sea of Thieves را برای پلی استیشن عرضه کند. طبق گزارش وی، استودیوی Rare، سازنده این عنوان، هیچ منبع درآمدی به غیر از Sea of Thieves ندارد و این کار برای آن‌ها ضروری بود. Microsoft خواهان این است که تمام بخش‌های کمپانی بتوانند مستقل باشد و روی پای خود بایستند.

بخوانید :   فروش لانچ The Last of Us Part 2 Remastered دو برابر فروش پارت اول بوده
نوشته قبلی
حتی پیش از عرضه، صحبت‌هایی درباره ساخت دنباله Stellar Blade وجود دارد
نوشته بعدی
معاملات Game Pass نسبت به قبل بدتر شده‌ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست