احتمال بازگشت کورتنی کاکس در فیلم Scream 7

به نظر می‌رسد که پس از تایید بازگشت نو کمبل در فیلم ترسناک و اسلشر Scream 7 می‌توانیم منتظر حضور مجدد یکی دیگر از بازیگران نمادین این فرنچایز باشیم.

فرنچایز جیغ یکی از مشهورترین آثار تاریخ ژانر اسلشر می‌باشد که از طرفدارانی میلیونی در سراسر جهان بهره برده است. فرنچایزی که طی حدوداً ۱ سال گذشته درگیر حواشی و جنجال عجیب و غریبی حول محور هفتمین فیلم خود تحت عنوان Scream 7 شده است تا حدی که در یک برهه زمانی می‌توانست به تعطیلی این پروژه منجر شود. حمایت ملیسا بریرا از مردم غزه منجر به اخراح وی از این دنباله شد تا به دنبال آن شاهد کناره گیری جنا اورتگا نیز باشیم که کار را برای تهیه‌کنندگان این مجموعه بسیار سخت کرده بود.

با وجود تمامی این حواشی و نگرانی‌ها اما تهیه‌کنندگان موفق شدند تا نظر مثبت نو کمبل، بازیگر نمادین این فرنچایز را جلب کرده تا حضور مجددی در فیلم Scream 7 داشته باشد و حال به نظر می‌رسد که نوبت به کورتنی کاکس رسیده تا برای ایفای مجدد نقش خود آماده باشد. زیرا طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری ورایتی، مذاکرات برای جلب نظر وی آغاز شده تا در فیلم هفتم نقش آفرینی نماید.

علی‌رغم آن که نو کمبل بر سر میزان دستمزد با تهیه‌کنندگان به مشکل برخورد کرده بود اما در نهایت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از بازگشت برای ایفای نقشر سیدنی پرسکات داد و حضور در فرنچایز جیغ را افتخاری دانست که همیشه قدردان چنین فرصتی بوده است.

با توجه به حضور کورتنی کاکس در فیلم‌های پنجم و ششم از فرنچایز جیغ، بعید به نظر می‌رسد که بیخیال نقش آفرینی شخصیت گیل ویترز در فیلم Scream 7 شده باشد؛ مخصوصاً که دوست و همکار قدیمی وی یعنی نو کمبل نیز در این دنباله حضور خواهد داشت.

منبع: ورایتی

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *