فرآیند بازسازی ساختار Embracer Group به پایان رسید

مدیرعامل شرکت Embracer Group اعلام کرد که برنامه‌ی بازسازی ساختار این کمپانی سوئدی تکمیل گردیده است.

Embracer Group سال گذشته از برنامه‌ی تغییر ساختار این شرکت خبر داد که به دنبال آن، تعدادی از استودیوها تعطیل شدند و چندین پروژه لغو گردید و بسیاری از کارمندان شغل خود را از دست دادند. پس از این که قرارداد ۲ میلیارد دلاری این شرکت با گروه Savvy Games متعلق به دولت عربستان سعودی در لحظات آخر با شکست مواجه شد، این موضوع منجر گردید تا شرکت سوئدی ساختار خود را تغییر دهد.

حال لارس وینگفورز (Lars Wingerfors)، مدیرعامل Embracer Group، در صحبت‌های جدید خود اعلام کرد که برنامه‌ی بازسازی این شرکت به پایان رسیده است. وی در این باره گفت:

ما اکنون در پایان ماه مارس به برنامه بازسازی خود پایان می دهیم و فروش استودیوی Gearbox نیز بخشی از این فرآیند بوده است.

با پایان یافتن برنامه تغییر ساختار، یک سرمایه‌گذار از مدیرعامل امبریسر پرسید که این شرکت پروسه خرید استودیوها را آغاز می‌کند. وینگفورز در پاسخ گفت که هنوز برای فکر کردن به این موضوع خیلی زود است.

فکر می‌کنم این خیلی زود است که درباره‌ی شروع خریدها و ادغام‌ها صحبت کنیم. اکنون ما در مراحل پایانی بررسی آینده گروه هستیم و این بالاترین تمرکز و اولویت ما است. این مهم است که چگونه خودمان را تنظیم کنیم و ساختار خود را بسازیم و از دارایی‌های خود در گروه استفاده کنیم و از آن‌ها بخواهیم با هم کار کنند. در حال حاضر تمرکز ما بر این است که چگونه از دارایی‌ها برای کار بهتر با هم و با بهره‌گیری از قابلیت‌های مختلف استفاده کنیم.

شرکت Embracer Group به‌تازگی استودیوی Gearbox را در معامله‌ای به ارزش ۴۶۰ میلیون دلار به Take-Two Interactive واگذار کرده است. همچنین این کمپانی چندی پیش استودیوی Saber Interactive را به مبلغ ۲۴۷ میلیون دلار به فروش رساند.

بخوانید :   این اثر نیازی به دنباله ندارد
نوشته قبلی
شروط استفاده از برچسب PS5 Pro Enhanced برای بازی‌ها مشخص شد
نوشته بعدی
اطلاعات جدیدی از فیلم Megalopolis ساخته فرانسیس فورد کاپولا منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست