XDefiant دوباره تاخیر خورد؛ تست سرور ۱۲ ساعته به‌زودی آغاز می‌شود

شرکت Ubisoft می‌گوید: «پس از این آزمایش کوتاه، انتظار داریم که بتوانیم تاریخ عرضه بازی را مشخص کنیم و محتوای هیجان‌انگیز بیشتری را از XDefiant به اشتراک بگذاریم».

Ubisoft اعلام کرده است که بازی شوتر و چندنفره XDefiant تا قبل از پایان این ماه منتشر نخواهد شد. این بازی در ابتدا قرار بود قبل از پایان سال مالی جاری منتشر شود که در ۳۱ مارس ۲۰۲۴ (۱۲ فروردین ۱۴۰۳) به پایان می‌رسد. البته این تاریخ پس از تاخیرهای متعدد قبلی اعلام شده بود.

استودیوی Ubisoft به وسیله به‌روزرسانی‌ای که در پلتفرم اجتماعی X (توئیتر سابق) منتشر شده، اعلام کرد که تیم همچنان در حال کار بر روی بهبودهایی در بازی است که نیاز به آزمایش دارند. تیم توسعه XDefiant در بیانیه خود اعلام کرده است که در حال آماده‌سازی یک جلسه تست سرور ۱۲ ساعته بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی هستند. در پیام Ubisoft آمده که:

این بازی همیشه اولویت اول ما بوده و بازخورد بازیکنان در اولویت قرار دارد. اگرچه امیدوار بودیم بازی تا پایان ماه مارس عرضه گردد، اما هنوز برخی پیشرفت‌ها وجود دارند که باید قبل از عرضه، آزمایش شوند. ما در حال آماده‌سازی یک جلسه تست سرور ۱۲ ساعته هستیم که در سراسر جهان روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی برگزار خواهد شد. هدف از این آزمایش ایجاد فشار روی سرورهای ما و دریافت داده‌های حیاتی برای عرضه بازی است.

این شرکت می‌تواند پس از جمع‌آوری بازخورد از بازیکنان در جلسه تست سرور، تاریخ عرضه XDefiant را تعیین کند. با این حال، هنوز تاریخ دقیقی برای این جلسه آزمایشی ذکر نشده است. Ubisoft می‌گوید:

پس از این آزمایش کوتاه، انتظار داریم که بتوانیم تاریخ عرضه بازی را مشخص کنیم و محتوای هیجان‌انگیز بیشتری را از XDefiant به اشتراک بگذاریم.

گزارش‌های اوایل این ماه نشان می‌دادند که تمرکز Ubisoft روی توسعه XDefiant است و مدیران تلاش می‌کنند تا این عنوان را به یک کپی از فرنچایز Call of Duty تبدیل کنند. XDefiant در زمان عرضه، برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود و نسخه‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز بعداً عرضه خواهند شد.

بخوانید :   تعداد پلیرهای Elden Ring در استیم دوباره اوج گرفته است

منبع: GamingBolt

یه گیمر ساده
نوشته قبلی
بازی Marvel’s Blade احتمالا با موتور Void Engine ساخته می‌شود
نوشته بعدی
رونمایی از بازیگران جدید فیلم Final Destination: Bloodlines

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست