دوره تست سرور جدیدی برای بازی XDefiant اعلام شد

دوره تست سرور جدیدی برای بازی XDefiant اعلام شد

یوبیسافت اعلام کرده که به زودی یک دوره تست سرور جدید برای XDefiant برگزار خواهد کرد و عملا تایید کرد که بازی به تاخیر افتاده است.

در این اطلاعیه آمده است:

ما در حال آماده‌سازی برای یک دوره تست سرور ۱۲ ساعته هستیم که در سراسر جهان روی PS5، Xbox Series X|S و PC برگزار خواهد شد. هدف از این آزمایش، فشار وارد کردن به سرورهای ما و دریافت داده‌های حیاتی برای آماده سازی قبل از لانچ است. به کمک شما احتیاج داریم تا سرورهایمان را تا حد امکان آزمایش کنیم! مثل همیشه، بازخورد تجربه‌ی شما برای ما مهم است.

سپس یوبیسافت ادامه داد: «پس از این تست کوتاه، انتظار داریم که بتوانیم تاریخ عرضه را مشخص کنیم و اخبار بیشتری در مورد محتوای هیجان‌انگیز XDefiant در آینده بگوییم!»


مطلب پیشنهادی:راهنما بازی The Finals: نکاتی که باید بدانیدبا این نکات دشمنان خود را نابود کنید!
راهنما بازی The Finals: نکاتی که باید بدانید

Insider Gaming روز گذشته گزارشی از وضعیت داخلی استودیوی XDefiant در شعبه San Franciso منتشر کرد که شامل فرهنگ سمی، کرانچ و سال‌ها تاخیر بود.

گزارش دیگری هفته قبل منتشر شد که بازی زمان عرضه Q4 2023 خود را از دست خواهد داد و برنامه ریزی شده تا یک دوره آزمایش عمومی جدید برای تست استرس سرورها برگزار شود.

XDefiant

به گفته تام هندرسون، این تاخیر به دلیل مشکلات توسعه است که به دلیل تلاش مدیران یوبیسافت برای تبدیل XDefiant به یک «کپی کال آو دیوتی» به وجود آمده است.

هندرسون در گزارشی مدعی شده که اعضای تیم ساخت به طور فزاینده‌ای از دست دادن اهداف بازی، ناامید می شوند و ظاهرا اصرار مقام‌های بالاتر بر شبیه‌سازی بازی به Call of Duty دلیل اصلی این تاخیرهای بازی است.

XDefiant در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی ندارد.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Skull and Bonesفرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones


چه بلایی سر درایور اومد؟

استودیو Toys for Bob از اکتیویژن و مایکروسافت جدا شد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *