پرداخت درون برنامه‌ای جایی در عناوین تک‌نفره ما ندارد

شرکت لهستانی CD Projekt Red مجدداً تاکید کرده است که آن‌ها در بازی‌های تک‌نفره خود از پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده نخواهند کرد.

پرداخت‌های درون برنامه‌ای به یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر در برخی از بازی‌های امروزی تبدیل شده‌اند. افزایش هزینه ساخت بازی و دلایل دیگر موجب شده تا برخی از توسعه‌دهندگان حتی در بازی‌های تک‌نفره خود نیز از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کنند.به عنوان مثال می‌توان از بازی Dragon’s Dogma 2 نام برد. عنوانی که علی‌رغم استقبال خوب منتقدان از آن، همچنان به دلیل گنجاندن پرداخت‌های درون بازی پس از عرضه مورد انتقاد گسترده بازیکنان قرار گرفته است. با این حال، برخی از توسعه‌دهندگان صنعت بازی ارزش را در بهره‌گیری از چنین استراتژی‌ای نمی‌بینند.

شرکت CD Projekt Red، سازنده سری The Witcher و Cyberpunk 2077، سال‌هاست که سیاست عدم استفاده از پرداخت‌های درون برنامه‌ای را در پیش گرفته است و می‌گوید نباید این مورد در هیچ بازی که به‌عنوان یک تجربه تک‌نفره طراحی شده است، گنجانده شود.

طی یک پرسش و پاسخ با سرمایه‌گذاران، از مدیر مالی CD Projekt Red در مورد احتمال وجود پرداخت درون برنامه‌ای در بازی‌های آینده‌ی این شرکت پرسیده شد. وی بار دیگر تاکید کرد که توسعه‌دهنده قصد ندارد پرداخت درون برنامه‌ای را در عناوین تک‌نفره خود قرار دهد. وی با این حال افزود درآمدزایی در بازی چیزی است که استودیو احتمال دارد برای تجربه‌های چند نفره در مورد آن فکر کند.

آقای Piotr Nielubowicz در این باره گفت:

در مورد بازی‌های تک‌نفره باید بگویم که جایی برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای نمی‌بینیم، اما بعید نمی‌دانیم که در آینده در خصوص پروژه‌های چند نفره از آن استفاده کنیم.

بخوانید :   ۱۰ عکس که ثابت می‌کند سفر در زمان اتفاق افتاده است
نوشته قبلی
نقشه جهان باز The Sims 5 لیک شد
نوشته بعدی
سی دی پراجکت رد جایی برای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای در بازی‌های تک‌نفره نمی‌بیند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست