تریلر انیمیشن سریالی Ariel نسخه‌فرعی انیمیشن The Little Mermaid

به تازگی دیزنی تریلری را برای انیمیشن سریالی Ariel منتشر کرده که نسخه‌فرعی انیمیشن The Little Mermaid است.

انیمیشن The Little Mermaid از جمله آثار درخشان و برجسته دیزنی به شمار می‌رود و حالا نیز نسخه‌ای فرعی از آن تحت عنوان انیمیشن سریالی Ariel ساخته شده است که قرار است داستانی از ماجراجویی‌های این شخصیت در زیر دریا را برای بینندگان جوان و نوجوان به نمایش در بیاورد.

ساخت این انیمیشن سریالی در Annecy Animation Festival گذشته از سوی شبکه Disney Junior اعلام شده بود و حالا پس از گذشت مدتی و با انتشار اولین تریلر برای این انیمیشن سریالی، بینندگان شاهد نیم نگاهی از درون این اثر هستند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

این انیمیشن سریالی تازه داستان این پرنسس ۸ ساله را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود چیزهای بسیار زیادی را باید درباره جهان بالای آب یاد بگیرد و در طول این مسیر و ماجراجویی نیز دوست‌های بسیار خوبی را در کنار خودش دارد. انیمیشن سریالی Disney Junior’s Ariel درون مایه و لحن کارائیبی دارد که مطمئنا مورد پسند بیننده‌های جوان خواهد بود.

در حالی تریلری برای انیمیشن سریالی «آریل» منتشر شده که سال گذشته، نسخه لایو اکشن فیلم «پری دریایی کوچولو» به روی پرده سینماها آمد و توانست عملکرد بسیار خوبی از خودش در گیشه به جای بگذارد.

منبع: comicbook

بخوانید :   تعداد بازدیدهای تریلر GTA 6 از مرز ۱۵۰ میلیون عبور کرد
نوشته قبلی
تریلر فیلم Woody Woodpecker Goes to Camp منتشر شد
نوشته بعدی
تمدید انیمه Solo Leveling برای فصل دوم | انتشار نخستین تریلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست