چنس پردومو بازیگر سریال Gen V در سن ۲۷ سالگی درگذشت

چنس پردومو که اخیرا در سریال Gen V نقش‌آفرینی کرده است، در سن ۲۷ سالگی از دنیا رفته است.

سریال Gen V نسخه‌ای فرعی از سریال The Boys از سرویس آنلاین آمازون پرایم به شمار می‌رود که در سال گذشته پخش شد و یکی از بازیگران آن نیز چنس پردومو بود. حالا نیز این بازیگر در اثر تصادف با موتورسیکلت در سن ۲۷ سالگی از دنیا رفته است. او سابقه حضور در سریال Chilling Adventures of Sabrina را نیز دارد.

مدیر برنامه این بازیگر در بیانیه‌ای مرگ این بازیگر آمریکایی بریتانیایی را تأیید کرده و گفته:

با دلی اندوهگین خبر فوت نابه‌هنگام چنس پردومو بر اثر تصادف موتورسیکلت را بیان می‌کنم. مقامات بیان کردند که هیچ کس دیگری در این سانحه دخیل نبوده است. اشتیاق او برای هنر و زندگی را همه کسانی احساسا کردند که او را می‌شناختند و گرمای او همچنان در قلب کسانی که او آن‌ها را دوست داشت، ماندگار خواهد بود. ما خواستار احترام گذاشتن به حریم خصوصی خانواده هستیم تا آن‌ها برای فقدان پسر و برادر خودشان سوگواری کنند.

در حال حاضر هنوز تأیید نشده است که این سانحه موتورسواری در لس‌آنجلس یا جای دیگری رخ داده است. چنس پردومو بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی در نقش امبروز اسپلمن در سریال Chilling Adventures of Sabrina محصول سرویس آنلاین نتفلیکس شناخته می‌شود که این نقش را در چهار فصل و از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ ایفا کرده بود. او همچنین به خاطر نقش آندره اندرسون در سریال Gen V از سرویس آنلاین آمازون پرایم شهرت داشت.

به خاطر مرگ ناگهانی چنس پردومو تولید فصل دوم سریال Gen فعلا متوقف شده است و معلوم نیست که چه زمانی از سر گرفته می‌شود.

منبع: variety

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *