منتظر اتفاقات دیوانه‌ واری از Hellraiser باشید- سینما گیمفا.

تهیه‌کننده فرنچایز ترسناک Hellraiser اعلام کرده که آن‌ها برنامه برای ساخت فیلم‌های دیوانه‌وار و عجیب و غریبی را تدارک دیده‌اند.

ژانر وحشت مملو از فرنچایزهای مختلف می‌باشد که با بهره‌گیری از ایده‌های خلاقانه سعی در القای حس ترس به مخاطبین خود داشته‌اند. یکی از منحصر به فردترین فرنچایزهای این ژانر به Hellraiser (برپاخیزان جهنم) مربوط می‌شود که نخستین‌بار در سال ۱۹۸۷ میلادی کار خود را آغاز کرد و تاکنون ۱۱ فیلم از این مجموعه در دسترس طرفدارانش قرار گرفته است که هر یک با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده‌اند؛ فرنچایزی که آخرین‌بار در سال ۲۰۲۲ میلادی با ریبوتی به کارگردانی دیوید بروکنر و تهیه‌کنندگی کیت لوین به پخش در آمد.

در حالی که مدیران سرویس استریم هولو از آن زمان تاکنون به ساخت دنباله‌ای بر این ریبوت اشاره نکرده‌اند اما به لطف مصاحبه تهیه‌کننده این فرنچایز یعنی کیت لوین با خبرگزاری کمیک‌بوک شاهد اطلاعاتی حول محور آینده فرنچایز Hellraiser هستیم که می‌تواند خشنودی طرفدارانش را به همراه داشته باشد.

بله، ما مشغول پیگیری این موضوع هستیم و گفت و گوهایی در جریان بوده است. به صورت دقیق نمی‌توانم از محتوای آن‌ صحبت کنم اما دیوید بروکنر به عنوان کارگردان در بین ما حضور داشته و زمان و انرژی بسیاری را صرف کردیم تا برای راه‌اندازی مجدد این فرنچایز به گفت و گو بپردازیم. ایده‌های گوناگونی وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها یاد گرفته و دست به تولید چیزهای جدید بزنیم.

او در ادامه اعلام نمود که همراه با تیمش علاقه شدیدی داشته تا رو به جلو حرکت کرده و ایده‌هایشان را عملی نمایند. ایده‌هایی که می‌تواند به خلق حداقل یک دنباله از ریبوت این فرنچایز منجر شود که در سال ۲۰۲۲ میلادی ساخته و پخش شده بود. باید صبر کرد و دید که برنامه آن‌ها طی ماه‌های آینده چگونه عملی خواهد شد.

منبع: CBR

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *