Certain Affinity استودیوی پشتیبان هیلو با تعدیل کارمندان روبرو شد

Certain Affinity استودیوی پشتیبان هیلو با تعدیل کارمندان روبرو شد

تقریبا یک سال و نیم است که صنعت بازی در موج بی‌امان اخراج‌های دسته‌جمعی گرفتار شده و نام‌های بیشتری هر هفته به این فهرست اضافه می‌شوند. جدیدترین مورد، استودیوی پشتیبانی Halo Infinite یعنی Certain Affinity است که اولین دور اخراج در تاریخ ۱۷ ساله خود را اعلام کرده است.

مدیرعامل شرکت، Max Hoberman در به‌روزرسانی اخیرا اعلام کرد که Certain Affinity حدود ۲۵ نفر را اخراج خواهد کرد و بخش اعظم این اخراج‌ها بر «تیم‌هایی که عملیات تجاری را اداره می‌کنند» تاثیر می‌گذارد.

همانطور که هابرمن توضیح می‌دهد، این تعدیل به دلیل عدم تمایل گسترده سرمایه گذاران به تامین مالی پروژه‌های جدید و «کاهش سرعت صنعت» در تامین مالی برای پروژه‌های توسعه مشترک و پشتیبانی است.


مطلب پیشنهادی:۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانیداین موارد را حتما به خاطر بسپارید تا تجربه بهتری داشته باشید
۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانید

هابرمن نوشت:

عوامل متعددی در تصمیم‌گیری برای اخراج برای اولین بار در تاریخ بیش از ۱۷ ساله تاسیس ما وجود دارد. مهم‌تر از همه، کاهش سرعت در سراسر صنعت در تامین مالی پروژه‌های پیشرو و توسعه مشترک و بی‌میلی سرمایه‌گذاران شخص ثالث برای تأمین مالی بازی‌ها یا شرکت‌های بازی است.

تمرکز فعلی ما بر روی تیم و رفاه افرادی است که بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته‌اند که با ادامه حقوق و مزایا از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

Certain Affinity در طول سال‌ها به عنوان یک توسعه‌دهنده در تعدادی از عناوین برجسته، از جمله عناوین Halo و Call of Duty، DOOM، Left 4 Dead و غیره خدمت کرده است.

Certain Affinity

در آپریل ۲۰۲۲، اعلام شد که Certain Affinity با 343Industries و مایکروسافت برای «تکامل بیشتر Halo Infinite به روش‌های جدید و هیجان‌انگیز» همکاری می‌کند. گزارش‌ها ادعا می‌کردند که استودیو در حال کار بر روی یک تجربه جدید بتل رویال است، اما در اوایل سال ۲۰۲۴، ادعا شد که این پروژه لغو شده است.

سال گذشته، Certain Affinity اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی شوتر اول شخص با نام رمزی Project Loro است، در حالی که در ماه فوریه، Archetype Entertainment اعلام کرد که این استودیو به عنوان توسعه‌دهنده اصلی نقش‌آفرینی Exodus، خدمت خواهد کرد.


مطلب پیشنهادی:۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانیدبازگشت جان مارستون
۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید


از تعدیل ۹۰۰ کارمند پلی‌استیشن تا کنسل شدن بازی مندلورین | ویجی‌لاگ پلاس

تریلر جدیدی از بازی Dune: Awakening منتشر شد [تماشا کنید] - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *