تاریخ دقیق عرضه Dead Island 2 روی استیم مشخص شد

تاریخ دقیق عرضه Dead Island 2 روی استیم مشخص شد

Dead Island 2 یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و عجیب‌ترین عناوین زامبی‌کشی است که در سال‌های اخیر منتشر شده است. پس از گیر کردن در چرخه توسعه و تاخیری که بیش از یک دهه به طول انجامید، در آپریل ۲۰۲۳ با استقبال مثبت منتشر شد.

در بهمن ماه سال گذشته صفحه استیم این بازی فعال شد و اکنون تاریخ دقیق عرضه توسط سازندگان اعلام شده که ۲۲ آپریل (۳ اردیبهشت) خواهد بود.


مطلب پیشنهادی:معرفی ۱۰ فیلم کوتاه برتر در ژانر وحشتمورمور‌‌کننده‌ترین عناوین کوتاه
معرفی ۱۰ فیلم کوتاه برتر در ژانر وحشت

در ماه نوامبر، اولین بسته الحاقی بازی منتشر شد – Haus – و چند روز قبل از اینکه بازی در فروشگاه استیم عرضه شود، دومین DLC تحت عنوان SoLA منتشر خواهد شد.

هیچ چیز پیچیده‌ای در مورد Dead Island 2 وجود ندارد. اگر می‌خواهید زامبی‌ها را به تخیلی‌ترین و بی‌رحمانه‌ترین راه‌ها بکشید، در حالی که با دوستان خود در یک نقشه با جزئیات زیبا راه می‌روید، بهتر است آن را تجربه کنید.

Dead Island 2

این بازی اخیرا روی Xbox Game Pass نیز منتشر شد، به این معنی که اگر مشترک سرویس هستید، می‌توانید تمام چیزهایی را که بازی پایه ارائه می‌کند، بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

Dead Island 2 را می‌توان اکنون در لیست علاقه مندی‌های Steam قرار داد و این شامل نسخه‌های مختلف بازی است که در اوایل سال ۲۰۲۳ در دسترس بودند و اگر می‌خواهید اکسپنشن‌ها را تجربه کنید، برای صرفه‌جویی، Expansion Pass را انتخاب کنید.

Dead Island 2 هم‌اکنون برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است.


مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Clock | ساعت استیصالاثری ضد باروری با چاشنی کابوس بارداری!
نقد فیلم Clock | ساعت استیصال


از تعدیل ۹۰۰ کارمند پلی‌استیشن تا کنسل شدن بازی مندلورین | ویجی‌لاگ پلاس

تریلر جدیدی از بازی Dune: Awakening منتشر شد [تماشا کنید] - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *