سومین قسمت از ریمیک Final Fantasy 7 در دست ساخت است

سومین قسمت از ریمیک Final Fantasy 7 در دست ساخت است

تتسویا نومورا و کازوشیگه نوجیما طی یک مصاحبه جدید از کانال رسمی اسکوئر انیکس گفتند که برای بازی بعدی در سه‌گانه بازسازی Final Fantasy 7 «سخت مشغول کار هستند».

این دو سازنده معروف در این بخش از مصاحبه در حال خنده بودند، بنابراین به سختی اعلام رسمی به حساب می‌آید. با این حال، آن‌ها ادامه دادند و اضافه کردند که «در حال حاضر کار را آغاز کرده‌ایم».

علاوه بر این، آهنگساز Nobuo Uematsu، حداقل برای ساخت تِم اصلی بازی، به بازگشت علاقه نشان داده است. با این حال، نومورا و نوجیما گفتند که دعوت آن‌ها برای بازگشت «یک بیانیه رسمی» نیست و بیشتر «یک توافق میان جنتلمن‌ها» است.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Final Fantasy VII: Rebirthدنیای بی‌حد و مرز تخیل ادامه دارد
بررسی بازی Final Fantasy VII: Rebirth

با درخواست از اوئماتسو برای کار بر روی بازی سوم، آهنگساز گفت که «این باعث افتخار من است». او همچنین گفت که «مفتخرم که حتی بار دیگر پیشنهاد می‌دهید». این بدان معناست که به احتمال زیاد به زودی یک اعلامیه رسمی ارائه خواهند کرد.

Final Fantasy 7

مشخص نیست که آیا نومورا و نوجیما در مورد «سخت مشغول کار بودن» روی بازی سوم در حال حاضر کاملا جدی هستند یا خیر. ژانویه گذشته، تاکاشی کیریو، رئیس اسکوئر انیکس، به برنامه‌هایی برای تنوع بخشیدن به خط توسعه اشاره کرد.

اما سرمایه‌گذاری تا حد امکان بر روی بازسازی‌های Final Fantasy 7 مطمئنا منطقی خواهد بود. به هر حال، Final Fantasy 7 Rebirth تحسین گسترده منتقدان و طرفداران را به خود جلب کرد. اگرچه فروش در ژاپن در هفته دوم ۹۰ درصد کاهش یافت و برخی از طرفداران را نگران کرد، اما این اعداد برای بازار عادی است.


مطلب پیشنهادی:صندلی داغ گیمرسه ۱۵#؛ محمدرضا نوروزیدورهمی این هفته با نینجامون رو از دست ندید!
صندلی داغ ویجیاتو ۱۵#؛ محمدرضا نوروزی


بزرگ‌ترین دروغ هایی که بازی ها بهمون گفتن | ویجی کست

از نقشه راه بازی Dead by Daylight برای ماه آپریل رونمایی شد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *