Horizon Forbidden West به لطف نسخه PC در فهرست هفتگی پرفروش‌ترین عناوین ایالات متحده قرار گرفت

در هفته قبل از انتشار برای رایانه‌های شخصی، نام Horizon Forbidden West حتی در فهرست ۱۰۰ بازی پرفروش ایالات متحده قرار نداشت.

نیمه‌ آخر ماه مارس برای صنعت ویدیو گیم در سال ۲۰۲۴ پرثمر بود. بازی‌هایی مانند Dragon’s Dogma 2 ،Rise of the Ronin ،Princess Peach: Showtime و Alone in the Dark همگی در بازه زمانی مذکور به قفسه فروشگاه‌ها راه پیدا کردند. با این حال، در کنار عناوین جدید، شرکت Sony پورت رایانه شخصی Horizon Forbidden West را نیز منتشر کرد که شروعی چشمگیری در این پلتفرم داشته است. علاوه بر اینکه Horizon Forbidden West پس از انتشار تعداد قابل توجه‌ای از بازیکنان را در استیم جذب کرد، این بازی از فروش قابل توجه‌ای نیز برخوردار بوده. همانطور که توسط مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، تحلیلگر Circana، در توییتر به اشتراک گذاشته شد، برای هفته منتهی به ۲۳ مارس ۲۰۲۴ (۴ فروردین ۱۴۰۳)، Horizon Forbidden West یکی از ده بازی پرفروش در ایالات متحده بوده است.

هفته قبل از بازه زمانی مذکور، یعنی قبل از اینکه بازی مورد بحث برای رایانه‌های شخصی عرضه شود، Horizon Forbidden West حتی در بین ۱۰۰ عنوان پرفروش قرار نداشت؛ بنابراین یک جهش قابل توجه و آشکار وجود دارد که می‌توان آن را به نسخه رایانه شخصی نسبت داد. با توجه به اینکه نسخه قبلی Horizon Forbidden West در این پلتفرم خیلی خوب عمل کرد، آماری که در مورد آن صحبت می‌کنیم خیلی تعجب‌آور نیست. در ماه دسامبر (آذر ماه) به وسیله اطلاعات فاش شده از هک استودیوی Insomniac Games مشخص شد که عنوان Horizon Zero Dawn بیش از ۳.۳ میلیون واحد در استیم فروخته. بازی Horizon Forbidden West برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بازی بعدی Sony که به پلتفرم رایانه‌های شخصی راه می‌یابد، Ghost of Tsushima بوده و در ماه می ۲۰۲۴ (اردیبهشت ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد.

بخوانید :   قیمت اشتراک EA Play در برخی مناطق ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده است

منبع: GamingBolt

kravinoffSina7294
نوشته قبلی
انتشار پوستر فیلم IF با حضور رایان رینولدز
نوشته بعدی
تصاویر تازه فیلم Blood for Dust بازی کیت هرینگتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست