تریلر جدید فیلم اکشن Boy Kills World منتشر شد

یکی از فیلم‌های اکشن و سراسر خونین مورد انتظار سال ۲۰۲۴ میلادی اثری به نام Boy Kills World می‌باشد که تریلری جدید و Red-Band را دریافت کرده است.

سینمای هالیوود در سال ۲۰۲۴ تا به امروز میزبان آثار مختلف و بعضاً ارزشمندی در ژانر اکشن بوده است. ژانری که برای ادامه سال نیز با دستی پر به استقبال طرفدارانش آمده و این بار اثری تحت عنوان Boy Kills World (پسر جهان را می‌کشد) را تدارک دیده که به ترتیب توسط موریتز مور و سم ریمی کارگردانی و تهیه‌کنندگی شده و بیل اسکاشگورد را در قامت ماشین کشتاری قرار داده که سکانس‌های سراسر خونینی را به ارمغان خواهد آورد.

بیل اسکاشگورد دوست داشتنی در این فیلم ایفای نقش مرد بی‌نام و نشانی را بر عهده گرفته که صرفاً تحت عنوان “پسر” شناخته می‌شود. مردی که از قدرت تکلم بی‌بهره بوده و در کودکی شاهد قتل‌عام خانواده‌اش به دست گروهی مزدور بوده است. او تمام عمر خود را صرف آماده‌ شدن برای گرفتن خون انتقام عزیزانش در جنگل کرده و حال دست به کار شده تا عاملین این تراژدی را به سزای اعمالشان برساند.

به تازگی نیز تریلری Red-Band از این فیلم اکشن منتشر شده که سکانس‌های خشونت‌آمیزی را به تصویر کشیده است. تریلری که در ادامه برای مشاهده قرار داده شده است.

کمپانی لاینزگیت که وظیفه ساخت این پروژه را بر عهده داشته، از محتوای آن به سخن پرداخته و اعلام نموده که از دیوانگی‌های لذت بخشی برخوردار می‌باشد که با حال و هوایی آمریکایی برای تمام نقاط جهان به ارمغان آورده شده و امیدوار هستند تا با استقبال خوبی از سوی مخاطبین بین المللی روبرو شوند.

فیلم Boy Kills World با حضور بازیگرانی نظیر جسیکا راث، یایان روهیان و اندرو کوجی برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *