تریلر جدید Stellar Blade به هدف قهرمان بازی اختصاص دارد

یکی از اعضای جوخه هوابرد (Airborne Squad)، قهرمان بازی Stellar Blade مأموریت دارد تا نایتیبا (Naytiba) را از بین ببرد؛ هر چند آنچه که بعداً رخ می‌دهد، سوال متفاوتی را برای او مطرح می‌کند.

پس از عرضه دموی رایگان Stellar Blade از استودیوی Shift Up، تریلر جدیدی از این بازی اکشن ماجراجویی منتشر شده. این تریلر کوتاه است؛ اما بر قهرمان داستان، یعنی ایو (Eve)، تمرکز دارد. در ویدیوی مورد بحث می‌بینیم که یکی از متحدان ایو با نام آدام (Adam) از او می‌پرسد پس از شکست دادن نایتیبای آلفا (Alpha Naytiba) چه خواهد کرد؟ در خلاصه داستان آمده که ایو تماماً در صدد از بین بردن نایتیبا است.

برای کسانی که نمی‌دانند، نایتیبا یک دشمن بیگانه مرموز بوده که به زمین حمله کرده و آن را به ویرانه‌ای تبدیل نموده. به عنوان بخشی از جوخه هوابرد، این وظیفه ایو است که آن‌ها را بکشد و به بشریت کمک کند. وقتی ایو سقوط می‌کند و بسیاری از اعضای تیمش می‌میرند، اوضاع متحول می‌شود؛ اما این تنها یک قدم در سفری بسیار طولانی و نیمه باز است.

عنوان Stellar Blade در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. نسخه دموی بازی دارای بخش‌های متنوعی است. اگرچه مبارزه می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد، اما استودیوی Shift Up قول داده که ویژگی‌هایی را در آینده برای آسان‌تر کردن بازی به آن اضافه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

Pop_Starهالک ایرانی

بخوانید :   فرمان اختصاصی گرن توریسمو برای سال ۲۰۲۴ معرفی شد
نوشته قبلی
اشاره سازنده Stellar Blade به بازی بعدی خود
نوشته بعدی
استودیوی Bioware در کنار Mass Effect 4 و Dragon Age روی یک بازی سوم کار می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست