Hollow Knight: Silksong توسط ESRB رده‌بندی سنی شد

دنباله فرنچایز Hollow Knight که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و در حال توسعه برای پلی استیشن، ایکس باکس، سوییچ و رایانه‌های شخصی است.

چه زمانی Hollow Knight: Silksong منتشر خواهد شد؟ این سوالی است که برای سال‌های متمادی ذهن بسیاری از طرفداران را درگیر خود کرده و اگرچه تاریخ عرضه بازی مورد بحث به طور رسمی اعلام نشده، اما تحولات اخیر نشان داده‌اند که ممکن است به انتشار بازی بیش از هر زمان دیگه‌ای نزدیک باشیم.

اخیراً، در نهایت صفحه رسمی بازی در فروشگاه ایکس باکس فعال شد و به دارندگان ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان اجازه داد تا این عنوان را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنند. این خبر به خودی خود برای طرفدارانی که به دنبال اطلاعاتی در مورد یک بازی هستند، مهم به نظر می‌رسد.

علاوه بر این، صفحه فروشگاه ایکس باکس بازی Hollow Knight: Silksong به رده‌بندی سنی E10+ از سوی ESRB اشاره می‌کند و بیان می‌دارد که محصول شامل «خشونت فانتزی» و «اندکی خون» خواهد بود. رده‌بندی سنی بازی‌ها معمولاً در مراحل نهایی توسعه انجام می‌شود؛ زمانی که توصیف هیئت‌های رده‌بندی از بازی، تا حد زیادی نمایانگر محصول نهایی است. این موضوع به طور بالقوه می‌تواند نشان دهد که Hollow Knight: Silksong در مرحله نهایی توسعه قرار دارد.

با این حال، شایان ذکر است که اگرچه رده‌بندی ESRB در صفحه فروشگاه ایکس باکس ذکر شده، اما در زمان انتشار این خبر، شاهد نمایش آن در وبسایت رسمی ESRB نیستیم. هر زمان که Hollow Knight: Silksong عرضه شود، برای نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. همچنین در هنگام انتشار از طریق سرویس گیم پس (Game Pass) قابل تجربه است.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *