توسعه بازسازی Star Wars KOTOR به خوبی پیش می‌رود

مدیرعامل شرکت Saber Interactive تایید کرد که بازسازی بازی محبوب Star Wars Knights of the Old Republic همچنان در دست توسعه قرار دارد.

متیو کارش، مدیرعامل این شرکت، در مصاحبه‌ای با IGN به صراحت گفت که Saber به شکلی فعالانه روی بازسازی KOTOR کار می‌کند و این بازی «زنده و در حالی مساعد» است:

بسیار شفاف و واضح است که ما روی این بازی کار می‌کنیم. خبر آن را بارها اعلام کرده‌ایم. چیزی که می‌توانم بگویم این است که این بازی زنده و در حالی مساعد است و ما متعهدیم که فراتر از انتظارات خریداران عمل کنیم.


مطلب پیشنهادی:چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

روند توسعه ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic تاکنون درگیر مشکلات فراوانی بود. این بازی ابتدا توسط استودیو Aspyr ساخته می‌شد، اما پس از گذراندن مدتی طولانی در سکوت خبری، فهمیدیم که Aspyr کار روی این پروژه را متوقف کرده و از آن کنار رفته است. بعد از مدتی مشخص شد که Saber Interactive به‌عنوان توسعه‌دهنده جدید این بازی انتخاب شده است. با این حال بعد از مدتی نگرانی‌هایی به وجود آمد که حتی Saber هم دیگر روی این بازی کار نمی‌کند.

بازی Star Wars Knights of the Old Republic

یک اتفاق دیگر نیز در جریان توسعه این بازی افتاد؛ فروش Saber Interactive توسط Embracer Group. در گزارش‌ها گفته شد که علی‌رغم فروش این استودیو، سیبر همچنان به کار روی KOTOR Remake ادامه می‌دهد. با این حال ایمبریسر در بیانیه رسمی خود اعلام کرد که مالکیت حقوق دو پروژه را به‌طور مشترک با سیبر نگه می‌دارد که یکی از آن‌ها، «یک بازی AAA پیش‌تر معرفی شده بر اساس یک لایسنس بزرگ» است. از این بیانیه می‌توان برداشت کرد که مالکیت بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic به‌طور مشترک در اختیار ایمبریسر و سیبر قرار دارد.

بخوانید :   واکنش نهایی پتی جنکینز به ساخت فیلم سومی از Wonder Woman


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلمی که دوست داریم از دنیای Star Wars ببینیمپتانسیل نهفته در سری استار وارز
۱۰ فیلمی که دوست داریم از دنیای Star Wars ببینیم


بزرگ‌ترین دروغ هایی که بازی ها بهمون گفتن | ویجی کست

توسعه بازسازی Star Wars KOTOR به خوبی پیش می‌رود - ویجیاتو

نوشته قبلی
دو بازی دیگر از راکستار گیمز به اشتراک GTA+ اضافه می‌شوند
نوشته بعدی
معرفی سریال‌های جذابی که پس از پایانشان بر سر زبان‌ها افتاده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست