Silksong در کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرد

بازی Hollow Knight: Silksong در کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرد

چند روز پس از اینکه پیج بازی Hollow Knight: Silksong در فروشگاه ایکس باکس باز شد، خبر خوب دیگر برای طرفداران داریم. 

هالو نایت سیلک سانگ یکی از مورد انتظارترین بازی‌های مستقل است که طرفداران سال‌ها منتظر عرضه آن بوده‌اند. بازی Hollow Knight: Silksong اکنون در کشور کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرده است. یکی از کاربران Resetera متوجه دریافت این رده بندی شده و به نظر می‌رسد که دنباله هالو نایت برای افراد بزرگ‌تر از ۱۲ سال مناسب است.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Cocoonزندگی یک حشره
بررسی بازی Cocoon

به نظر می‌رسد که خبر بزرگی در راه باشد چون که سارا باند، رئیس ایکس باکس، در واکنش به این اتفاقات اعلام کرده Hollow Knight: Silksong از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس‌ در دسترس قرار می‌گیرد. احتمالا با عرضه این بازی به بازار فاصله نداشتیم و استودیو تیم چری آخرین بار به لانچ ۶ ماه اول سال ۲۰۲۴ اشاره کرده بود.

بازی Hollow Knight

تیم چری اعلام کرده که نسخه دوم هالو نایت در سرزمین جدیدی جریان دارد و ۱۵۰ نوع دشمن متفاوت برای آن طراحی شده‌اند. Hollow Knight: Silksong دارای مد Silk Soul نیز هست که درجه سختی بیشتری دارد و تغییرات زیادی نسبت تجربه‌ها قبلی به همراه دارد. در این بازی بازیکنان کنترل هورنت (Hornet)، شاهزاده محافظ هالوونست، را برعهده خواهند داشت. 

Hollow Knight: Silksong برای پی‌سی و کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ در دست ساخت قرار دارد، اما هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Trepang2شاتگان جواب همه مشکلات است
بررسی بازی Trepang2


شرکتی که داره به تنهایی باعث نابودی صنعت گیم می‌شه ⁉️

بازی Hollow Knight: Silksong در کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرد - ویجیاتو

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *